Přeskočit na obsah

Jak si stojí Dlaň Zarathustry u našich hráčů?

V posledních dnech jsme vám tu často představovali hledačku z nové kolekce Dlaň Zarathustry. Druhý díl ze série Dům 1000 dveří už si řada našich fanoušků objednala a máme na něj už také první reakce. Pojďme se na ně podívat!

dlan nazory

Tak co na hru říkáte?

Sylva nám napsala:

Inteligentní zábava pro celou rodinu.

Opět výborná hra, přiměřeně náročná, příjemně dlouhá.

Takové komentáře čteme s radostí! Hledačky jsou opravdu „chytrou zábavou“, protože v sobě skrývají jak prvky logických her, tak adventur a obvykle přicházejí i se zajímavými příběhy, které z jejich hraní činí velké dobrodružství.

Díky tomu, že jsme hru nově vydali ve sběratelské edici, dostanete ještě navíc bonusovou kapitolu, která již tak rozsáhlou hru ještě prodlouží.

dlan 4
Obrázek ze hry Dlaň Zarathustry – sběratelské edice

Paní Helena ve svém komentáři napsala:

Hra se mně líbí, hodně hledaček, je super.

Mohu ji hrát hned.

Nemám DVD.

V posledních letech rozesíláme naše hry v elektronické distribuci z důvodu, že mnoho našich hráčů již nemá CD mechaniku k přehrávání. Jednou z výhod je zmíněná skutečnost, že hru můžete hrát okamžitě po zaplacení, další třeba menší ekologická stopa. Nyní navíc vydáváme elektronicky i kolekce, aby si kvůli nim naši hráči nemuseli pořizovat dodatečnou CD mechaniku.

image 79
Kolekce 10+3

Nezapomeňte – Dlaň Zarathustry je zdarma k objednávkám nad 1000 Kč!

Budeme rádi, pokud i vy přidáte ke hře svůj komentář a dáte tak nám i ostatním hráčům vědět, jak se vám hra líbila.

Při pořizování hry nezapomeňte na naši akci – pokud si objednáte hry za více než 1000 Kč, dáváme vám k nim sběratelskou edici Dlaně Zarathustry zcela zdarma jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *