Hráli jste všechny díly Zakletého císařství?

prizrak serie

Přinesli jsme vám nejnovější šestý díl z moderní hledačkové série série Zakleté císařství. Jde o velmi vydařenou fantasy hledačku, která směle konkuruje předchozím pěti dílům. Pojďme si teď připomenout příběhy, které jsme prožili v pěti dosavadních dílech Zakletého císařství.

prizrak serie
Zakleté císařství

Série Zakleté císařství

Všechny hry se odehrávají ve fantasy světě Tarské císařství, kde vedle sebe žijí lidé i různé fantasy rasy. Potkáte se tu s elfy, s jaguářími bojovníky, s jednorožci, gryfy, fénixy a mnoha dalšími nadpřirozenými rasami. Velmi často zde hrajete za léčitele nebo mága, který má schopnost léčit ostatní a zároveň porazit zlo, které v každém příběhu začne odkudsi vyvěrat.

Hry ze série Zakleté císařství snadno poznáte mezi jinými hned z několika důvodů:

  • umělecky osobitá, snadno rozpoznatelná a velmi kvalitní grafika
  • rozsáhlý herní svět s téměř filmovými či knižními příběhy
  • netradiční hledací úkoly – pracují se slovy, s obrysy, symboly a kombinují různé hledací systémy
  • možnost hrát hlavolamy na dvě úrovně obtížnosti
  • zajímavé herní prvky jako možnost léčit postavy či využívat různých magických artefaktů
prizrak 22
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky

Díl první: Kořeny zla

Všechno to začala v úspěšném díle Kořeny zla. Zde se seznámíte s celým císařstvím a právě zde si poprvé zahrajete zajímavé hledačky nebo si vyzkoušíte magické léčení herních postav.

Císařstvím se šíří zákeřná magická choroba, jejíž původ nikdo nezná a je jen na vás, abyste prošli celým příběhem a zemi zachránili před smrtící epidemií.

image 29
Kořeny zla

Díl druhý: Krystaly nenávisti

Druhý díl začíná mnohem méně epicky. V divadle mladá krásná herečka přímo na premiéře zabije ředitele divadla. Avšak jak budete příběh rozplétat, brzy pochopíte, že tahle zdánlivě banální kauza je ohrožením pro celou zemi. Nenávist mladé herečky totiž nemířila jen na jejího šéfa – za ní stojí armáda temných mágů a celé císařství se musí třást před její pomstou.

image 30
Krystaly nenávisti

Díl třetí: Mlha zmaru

Název tohoto dílu je více než vypovídající. Císařstvím se začne šířit jedovatá mlha, která činí z lidí šílence a navíc je mění v nestvůry. Tohle bude ten pravý úkol pro léčitele z magické akademie, kterým se v právě ve třetím díle opět stanete.

image 31
Mlha zmaru

Díl čtvrtý: Skrytá hrozba

Jestli jsme říkali, že druhý díl začíná méně epicky, ten čtvrtý má naopak velkolepý začátek. Císařovnini vědci objeví kostru posledního z draků – ten však náhle ožije. Jenže legenda praví, že poslední z žijících draků přinese celému císařství zkázu. Dokážete se postavit této hrozbě a zachránit zemi před totálním zničením?

image 32
Skrytá hrozba

Díl pátý: Spojeni smrtí

V díle Spojeni smrtí se zblízka setkáte se vznešenou rasou elfů, což jistě potěší mnoho milovníků klasické fantastiky. Hra se vrací ke kořenům a jako léčitel se tu budete opět potýkat s odhalováním původu a léčením zákeřné nemoci. Epidemie klátí jak lidskou, tak elfí rasu, a tak budou muset oba národy po staletích zakopat válečnou sekeru.

image 33
Spojeni smrtí

Díl šestý: Kinzúlské přízraky

A úplně nejnověji tu pro vás máme hru Kinzúlské přízraky – v té budete stát proti potomkům jaguářího boha, kteří po prohrané válce s lidmi skončili s dušemi zakletými v bojových brněních. Nyní však povstávají a pokouší se zničit lidi i jejich císaře!

image 34
Kinzúlské přízraky

Všechny jsou ve sběratelské edici a v českém překladu

Všechny díly jsme pro vás opatřili českými titulky a kvalitním překladem herních prvků. Nemusíte se tedy bát, pokud cizí jazyky nejsou vaší silnou stránkou: nepřijdete ani o kousek příběhu, nebudete se muset trápit s nejasnými slovy v hledačkách. Připravili jsme pro vás plný herní servis v češtině.

Celou sérii navíc u nás najdete ve sběratelských edicích, to znamená, že každá hra je doplněná ještě bonusovým příběhem, který mívá okolo hodiny až hodiny a půl čistého herního času. Kromě toho se dočkáte celé řady extra materiálů – od tapet na obrazovku, přes možnost poslouchat soundtrack až po nabídku zahrát si hledačky či minihry znovu.

prirzraky final 1
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky

Zkompletujte svoji sbírku!

Moc lepších hledaček, než jsou ty ze série Zakleté císařství, u nás zkrátka a dobře nenajdete. Proto vám doporučujeme, abyste si pořídili všechny díly, které vám chybí, nebo rovnou sérii.

V tuto chvíli máte navíc unikátní možnost získat nejnovější díl Kinzúlské přízraky zdarma k objednávkám nad 1000 Kč. To znamená, že si můžete koupit předchozích pět dílů a my vám ten šestý pošleme zdarma jako dárek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Čtyři jezdci Apokalypsy – Sběratelská ediceČtyři jezdci Apokalypsy – Sběratelská edice

      Svědkové ze všech koutů země hovoří o čtveru černých jezdců, kteří vypalují vesnice do základů, tráví studny, rozsévají smrt a halí kraj do temnoty. Pátrají po klíči od Brány Veškerenstva a každého, kdo jim zkříží cestu, zahubí. Povídá se ale také o jisté neohrožené dívce z jiného světa, která už kdysi svou domovinu před