Přeskočit na obsah

Staňte se záchranářem a užijte si novou obsluhovačku

V téhle akční obsluhovačce se stanete součástí záchranného týmu! I druhé pokračování této hry přináší hromadu nesnází a výzev, kterým je zapotřebí se postavit pořádně čelem. A následky mocného přírodního živlu vám to vůbec neusnadní.

image 58

Na mapě ostrova Greenfield postupně naskakují značky odemčených úrovní, které se nakonec vyšplhají až na číslovku 50. Přesně tolik úrovní stavění a zachraňování vás čeká. Mapa vám umožní se k nim dokola vracet a pokoušet se splnit jejich úkoly na ještě lepší výsledky. Dosáhnout nejvyššího skóre hned na první pokus se vám nejspíše nepodaří: čas tu běží neúprosně a podmínky mnohdy nesplníte jen těsně.

Všechno totiž závisí na správných a rychlých rozhodnutích! Všechny úrovně jsou plné klikatých uliček, v nichž za závaly nebo propastmi čekají na svou záchranu lidé, pro které bude třeba poslat helikoptéru nebo lékařský tým. A mnohdy uvíznou i členové vaší skupiny! Než se tedy naplno pustíte do záchranných operací civilistů, budete muset podat pomocnou ruku svým kolegům, bez nichž to v žádném případě nezvládnete.

Ti se pak mohou pustit do stavby dočasných mostů nebo opravy poničených domů a velice často je nasadíte na překážky, které znepřístupnily hlavní silniční tahy. Veškerá činnost si ale vyžádá určité zdroje. Pro svůj tým musíte v prvé řadě zajistit zásobování jídlem, protože bez jídla by na tak náročnou práci nebylo dostatek sil. Zásadní roli také hrají pohonné hmoty pro záchrannou techniku, dřevo anebo peníze, pochopitelně. Všechny kroky si proto pečlivě plánujte a počítejte, abyste nepromarnili ani vteřinu čekáním, než váš tým konečně zajistí dostatek potřebných zdrojů. Některé získáte pouze z opravených budov, jiné se vám podaří zajistit i z rozebraných překážek.

Řádné, a hlavně včasné plnění stanovených cílů se následně odrazí na bankovním účtu vašeho záchranného týmu. Tornádo postihlo i váš dům, který bude zapotřebí opravit, včetně přilehlého prostranství a příjezdových cest. Asi nemusíme říkat, že vás to přijde na pořádný balík! Po dohrání úrovně se skóre přepočítá na dolary, za které jednoduchým kliknutím objednáte opravy zvýrazněné části nemovitosti. Celkový stav domu pak vyjadřuje až pětice hvězdiček. Podaří se vám ho uvést do původního stavu a spolu s ním také celý ostrov Greenfield? To můžete zjistit jedině vy sami.

Celá kolekce Záchranný tým!

Pokud se vám líbí obsluhovací hry a navíc vás zaujala myšlenka Záchranného týmu, můžete si pořídit všech šest dílů této série na jedné kolekci.

Kromě toho hru najdete také na kolekci K, kde je vedle ní 24 her. Na kolekcích najdete všechny hry za zvýhodněnou cenu. Pokud chcete dvojku Záchranného týmu získat výhodně samostatně, pak máte jedinečnou šanci – právě teď je za 99 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *