Přeskočit na obsah

Hororová sběratelka Andělská noc je u nás nyní zdarma!

Andělskou noc, kterou jsme nově vydali ve sběratelské edici, jsme nyní vybrali do naší klasické akce „kup za víc než tisíc, my přidáme prémiovou hru zdarma“. Vyberte si u nás své oblíbené hry a my vám k nim dáme Andělskou noc ve sběratelce zdarma.

an sleva

Uvězněni v tajemné léčebně pro hříšníky

Tajemné léčebna se nachází ve středověkém klášteře, ve kterém se ocitnete, aniž byste věděli proč. Budete procházet zdmi, mezi nimiž se rozléhá nářek a kvílení démonů, a snažit se odhalit, co se v tomhle místě kdysi odehrávalo.

image 19
Obrázek ze hry Andělská noc

Nově ve sběratelské edici

Nyní se můžete nově těšit na sběratelskou edici. To znamená, že vás čeká i bonusová kapitola, která navazuje na hlavní příběh a pomůže vám dotáhnout celou historii do konce. Jen tady zjistíte, jaké další záhady tahle hororová nemocnice skrývá.

Kromě toho jsme sběratelku obohatili o strategickou příručku, sběratelské předměty, tapety (které opravdu stojí za to!) nebo třeba umělecké skici.

image 20

Součást kolekce 10+3

Pro milovníky hledaček jsme připravili kolekci 10+3, na které najdete deset hledaček ve sběratelské edici a tři k nim přidáme zdarma. Je mezi nimi jak Andělská noc, tak hra ze stejné série – Polibek smrti, i ten jsme nově vydali ve sběratelce!

image 21
Kolekce 10+3

Andělská noc ve sběratelské edici k nákupům nad 1000 Kč

Abychom to nezamluvili, připomínáme, že nově vydaná hororová sběratelka Andělská noc je nyní naší hrou zdarma – jako dárek ji obdrží všichni hráči, kteří u nás nakoupí hry za více než 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *