Hledačka ze série Propletené světy ve slevě! Zachráníte Zemi před bohem ničitelem?

Ďáblova věž: tak se jmenuje šestý díl ze série Propletené světy. Zní to trochu strašidelně? Možná že ano. V téhle hledačce totiž portálem mezi světy, který je umístěn na hoře Ďáblova věž, projde na planetu Zemi bůh Sanderion, známý jako ničitel světů. Z minuty na minutu se ze země stane nebezpečné místo: dokážete ji zachránit?

dablova vez uvod

Ďáblova věž: pořádná hledačka moderního střihu

Série Propletené světy patří mezi nejmodernější hledačky na trhu. Proto je v případě Ďáblovy věže rozhodně na co se těšit. Kvalitní grafika, skvělý propracovaný příběh, spousta sběratelských předmětů a vynikající hledačky a minihry. Tím vším se může tahle hledačka pochlubit.

U nás ji navíc můžete získat ve sběratelské edici, takže k základnímu příběhu dostanete navíc i bonusovou kapitolu a spoustu zajímavých materiálů k tomu.

A co že půjde?

Výlet na známou horu Ďáblova věž se změní v pořádně nebezpečnou záležitost. Portálem mezi světy totiž pronikne na Zemi bůh ničitel z jiného světa a pokusí se vysát z naší planety i ze všech jejích obyvatel všechnu životní energii. Na vás bude, abyste mu v tom zabránili. Nebude to však jednoduché.

dablova vez 2

Série Propletené světy

Ještě jste nehráli žádnou hledačku ze série Propletené světy? To je ale velká škoda! Jde o jednu z nejkvalitnějších hledačkových sérií vůbec. U nás už vyšlo devět dílů a Ďáblova věž je šestým z nich. Série se věnuje nadpřirozeným příběhům, v nichž se cestuje mezi světy a řeší se komplikace, které z propojených světů plynou. Třeba jako v tomto případě, kdy do našeho světa pronikne z nějakého cizího ničitelský bůh.

image 1

Luxusní hledačka za 169 Kč

V tuto chvíli je hledačka Propletené světy 6: Ďáblova věž k dostání jen za 169 Kč. Stačí si ji naklikat v e-shopu a získáte ji za tuhle zvýhodněnou cenu, místo původních 269 Kč. Hru dostanete ve sběratelské edici a přijde vám elektronicky, takže se hned po zaplacení budete moci pustit do hraní. A že to bude stát za to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *