Přeskočit na obsah

Dvojka Tajemného parku jen za 119 Kč!

Když jsme uváděli do slevové akce první díl téhle vydařené strašidelné hledačkové trilogie, slibovali jsme, že v dalších týdnech půjdou do slevy i další díly. A protože své sliby plníme – představujeme vám dnes druhý díl Tajemného parku s názvem Strašidelný příběh.

strasidelny pribeh 3
Tajemný park 2: Strašidelný příběh

O co půjde tentokrát?

Začne to pořádně strašidelně – pojedete autem po prázdné noční silnici, avšak vybouráte se. Když se proberete, zjistíte, že ve vašem autě sedí cizí holčička. Brzy zmizí, ale na sedadle zůstane její plyšový medvídek… Stačí, když to takhle napíšeme a už z toho člověku běhá mráz po zádech – a teď si představte, že se stanete součástí, dokonce hlavním hrdinou tohoto hororového příběhu!

image 58
Obrázek ze hry Tajemný park 2: Strašidelný příběh

Pohádky versus horor

Těžko říct, kdo jako první přišel na to, že pohádky mají k hororům hodně blízko. A že pohádka se může velmi snadno proměnit v horor. Tohoto zjištění však využívá i Strašidelný příběh. Setkáte se tu tak se spoustu pohádkových atributů – třeba chýší ježibaby nebo věží, ve které byla vězněna Locika. Věřte nám ale, že nostalgicky vzpomínat na dětství tu rozhodně nebudete, spíš si budete dávat pozor, odkud na vás vyskočí nějaká příšera.

image 59
Obrázek ze hry Tajemný park 2: Strašidelný příběh

Boj s klaunem Luisem

Už z prvního dílu znáte záporáka – klauna jménem Luis a jeho poskoka – skřítka, který vám klade do cesty, kde jako překážku.

A že to bude dlouhá cesta: čeká vás okolo 50 lokací, více než dvacet hlavolamů a podobný počet hledacích úkolů. Do nejmenšího detailu provedené lokace vás budou bavit i děsit zároveň a umožní vám prožít tenhle příběh do hloubky.

image 56
Tajemný park 2: Strašidelný příběh

Strašidelný příběh na kolekci a ve slevové akci

Nejen Strašidelný příběh, ale celou herní sérii Tajemný park můžete získat, když si koupíte naši kolekci 25 her. Kromě hledaček tam najdete i celou řadu obsluhovaček a další her vhodných pro celou rodinu.

V těchto dnech můžete Strašidelný park také můžete získat samostatně v elektronické distribuci, a to za zvýhodněnou cenu 119 Kč. Tato akce však nepotrvá věčně, tak si pospěšte!

image 57
Kolekce 25 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *