Přeskočit na obsah

Dnes tu máme něco speciálního. Představujeme zbrusu novou hru!

Představujeme zbrusu novou hru Strom zkázy!

Pradávný odkaz patří mezi hledačkové série, které jste možná ještě nehráli. O to víc by vás dnešní článek měl zajímat. Nově jsme totiž vydali třetí díl s názvem Strom zkázy – a můžeme vám slíbit, že to bude parádní jízda!

popup 800x400 1
Představujeme zbrusu novou hru Strom zkázy!

Strom zkázy

V téhle moderní a propracované hledačce se vydáte na ostrov, na němž žil dávný kmen uctívající vlčí bohyni. Až pozdě však archeologové zjistí, co je na ostrově špatně – kvůli jejich výzkumu se do světa začne šířit neznámá nákaza.

Do oblasti se vydávají vojáci a také vědkyně, hlavní hrdinka této hry, aby zjistili, odkud nákaza pochází a jak se proti ní bránit.

strom 3
Obrázek ze hry Strom zkázy SE

Série Pradávný odkaz

Tuto sérii možná neznáte, ale rozhodně je načase ji prozkoumat. Přináší velmi kvalitní hledačky s prvky sci-fi či fantasy. Obvyklou zápletkou je cestování „za bránu“ – tedy do paralelních světů. U nás zatím vyšly tři díly, na ty se můžete podívat zde.

image 6
Strom zkázy SE

Opravdu realistická grafika

Kdybychom měli vypíchnout jenom jednu kvalitu Stromu zkázy, pak to bude rozhodně grafika této hry. Je opravdu detailní a velmi realistická – když havaruje vrtulník a jeho pilot se při nehodě zraní, působí to ve hře skutečně uvěřitelně a velmi propracovaně.

strom 9
Obrázek ze hry Strom zkázy SE

Zároveň vás tu ale čekají také krásné výhledy i tajemná zákoutí.

Velmi dobře zpracované jsou tu i filmové scény, které vás provádí celým příběhem a postupně vám budou odhalovat, co se v téhle hře vlastně stalo.

strom 5
Obrázek ze hry Strom zkázy SE

Na co se těšit dál?

Samozřejmě na hledačky – bez těch by to ani nešlo. Hned za nimi následují zajímavé minihry, které potrápí vaše mozkové závity. A v neposlední řadě se můžete těšit na spoustu postav, které na vás v téhle hře čekají a jsou to skuteční sympaťáci.

A abychom nezapomněli – Strom zkázy jsme rovnou vydali ve sběratelské edici. Takže na fajnšmekry tu čeká ještě bonusová kapitola, která doplňuje hlavní děj, sběratelské předměty a spousta dalšího bonusového materiálu.

strom 2
Obrázek ze hry Strom zkázy SE

Strom zkázy zdarma?

Rozhodli jsme se, že Strom zkázy bude naší další prémiovkou, kterou pošleme jako odměnu těm hráčům, kteří si u nás objednají hry za více než 1000 Kč. Vytvořte si tedy u nás objednávku přesahující tisíc korun (můžete do ní přihodit i předchozí díly Pradávného odkazu) a my vám k vybraným hrám pošleme Strom zkázy jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *