Přeskočit na obsah

Dnes naposledy vám můžeme poslat Pomstu z hlubin jako dárek!

Už jste u nás nejspíš četli o top hledačce Pomsta z hlubin – sběratelská edice! Vydali jsme ji na konci loňského roku a je to naše nejnovější moderní hledačka. Dosud jsme ji posílali našim největším fanouškům zdarma – tahle akce ale dnes v noci končí!

image 9

Poslední šance na free vstupenku do Zastřeného světa!

Naši pravidelnou akci asi znáte: když si u nás objednáte hry za více než 1000 korun, pošleme vám některou z našich prémiových her zdarma. Nyní to byla právě Pomsta z hlubin, naše úplně nejnovější hra. Akce však trvá jen do dnešní půlnoci.

Jde o druhý díl série Zastřený svět, ve kterém se jako detektiv vypravujete do paralelního světa plného magických bytostí, a vyšetřujete v něm zločiny. Série oplývá kvalitní grafikou, zajímavými hledačkami a rébusy. Těšit se můžete také na bonusové kapitoly a další extras, které jsou součástí sběratelských edicí.

image 10

Celá série na jedné kolekci

Pomstou z hlubin jsme zkompletovali sérii a konečně jsme ji mohli vydat na jedné kolekci. Sérii tří moderních hledaček s detektivním a fantasy námětem najdete zde. Jmenuje se Zastřený svět a je to pecka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *