Přeskočit na obsah

Připomeňte si, jaké dobrodružství se dá zažít při pátrání po Montezumově pokladu

Montezumův poklad (nebo také Emilku Holubovou) z naší nabídky už nejspíš znáte. Jde o barevné a zábavné spojovačky z prostředí aztéckých legend. Abychom vám tuhle vydařenou sérii připomněli, zlevnili jsme druhý díl na báječných 99 Kč!

image 12

Dvojka lepší než jednička

U Montezumova pokladu rozhodně neplatí pořekadlo, že druhé díly jsou horší než první. Dvojka si totiž vzala z jedničky jen to dobré a další prvky hry vylepšila.

Díky tomu získáte mnohem více trofejí a bonusů a také výrazně víc herních úrovní. U této hry si tedy užijete ještě víc času. Navíc zde přibyly možnosti jako zvolit si obtížnost nebo další herní módy, včetně hlavolamového, který opravdu stojí za to!

image 13

Vypátrejte Montezumův poklad

Montezumův poklad je klasická spojovačka, ve které spojujete barevné kameny do skupin minimálně po třech. K dispozici postupně dostanete řadu bonusů a totemů, které vám pomohou levely splnit v požadovaném časovém limitu.

Tato hra se od jiných spojovaček liší především skvělou grafikou a také zajímavým námětem, který vás zavede do říše Aztéků. Celá grafická stránka hry je tomuto námětu přizpůsobená a díky tomu působí tajemně a až trochu orientálně. Budete mít pocit, že opravdu prožíváte velké dobrodružství při hledání pokladů.

Druhý díl Montezumova pokladu nyní v naší nabídce naleznete jen za 99 Kč. Jde o časově omezenou akci, cena se po pár dnech vrátí na běžných 169 Kč, proto byste neměli příliš otálet.

image 14

V akci je i celá série

Anebo to můžete vzít všechno rovnou a objednat si najednou celou sérii. Vydali jsme totiž pět dílů této spojovačky, od toho úplně prvního až po velmi moderní pětku, a umístili jsme je na jednu kolekci: Montezumův poklad. A i ta je nyní ve slevě, takže můžete získat pět kvalitních spojovaček za pár korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *