Přeskočit na obsah

Co si myslí naši hráči o Neštěstí v Ashville? Podívejte se!

Dnes vám přineseme informace o tom, jak novou prémiovou hledačku Neštěstí v Ashville hodnotí naši hráči. Přidali nám ke hře i nějaké komentáře, tak se na ně pojďme podívat.

nestesti komentare 1

Pochvalná recenze

Paní Marie nám o hře napsala:

„Dobře se hrála, pěkné prostředí“

Neštěstí v Ashville se odehrává ve druhé polovině 20. století v hornickém městě. Máte-li tedy v oblibě hledačky z reálnějšího a modernějšího prostředí, pak je tato hra pro vás jako stvořená – stejně jako pro paní Marii!

nestesti 16
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Zveřejňujeme i méně nadšené reakce

Nebráníme se ani komentářům, které nejsou tak nadšené. Paní Helena napsala:

„Hra je hratelná, ale moc se mně nelíbí. Mluvím za sebe, chybí mně tam slovní hledačky.“

Jsme rádi, že alespoň hratelnost je v pořádku. Ne vždy se hra námětem či prostředním trefí hráči do vkusu. Série Temné romance je naštěstí natolik rozmanitá, že se můžete podívat i na zbylé díly a vybrat si takový, která vám bude vyhovovat.

Co se týče hledaček, najdete v Neštěstí v Ashville celou řadu různorodých hledaček – hledá se podle obrysu, podle hádanky či se pátrá po symbolech. Pokud máte zájem spíše o klasičtější hledačky, jistě v naší nabídce najdete i mnohé takové se slovními hledačkami.

nestesti 14
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Připojte své hodnocení!

Těšíme se, že své reakce na hru vložíte do hodnocení a komentářů i vy. Dejte nám vědět, zda souhlasíte spíše s paní Marií či s paní Helenou. Jak se vám líbil příběh, grafika, hledačky, minihry či třeba bonusová kapitola – to všechno nás zajímá!

image 18

Neštěstí v Ashville máme pořád ještě zdarma

Stále ještě můžete využít akci, během které posíláme Neštěstí v Ashville – sběratelská edice zdarma jako dárek k objednávkám nad 1000 Kč. Akce však bude brzy končit, tak si pospěšte, ať ji nepropásnete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *