Přeskočit na obsah

Co pro vás chystáme na jaro? Těšte se na novou prémiovou hledačku!

Musíme se s vámi podělit o jednu novinku! Právě dokončujeme novou hru – další ze série Zakleté císařství! Do jejího uvedení zbývá už jen pár dnů! O čem bude nová hra? Exkluzivně vám o ní přinášíme první zprávy.

image

Návrat do oblíbeného fantasy světa!

Zakleté císařství je oblíbená fantasy hledačková série, která vypráví příběhy ze světa Arkádského císařství.

Takových příběhů jsme vydali už sedm a nyní finišujeme s přípravami osmého. Zajímá vás, jaké dobrodružství vás čeká tentokrát?

image 1

Tři zakleté perly

Hra se jmenuje Vládce záhad. Proč? Protože je plná hádanek a speciálních hledacích úkolů.

Čaroděj Gabriel měl kdysi dávno obavy, že magie zničí jeho svět. Proto ji zaklel do tří perel, které pečlivě ukryl. Císař Arkádie nyní povolává jeho vnuka, aby mu pomohl perly najít, protože se bojí, že se magie dostane do rukou lupičů. Vypadá to, že po perlách jde známý zločinec, kterému se přezdívá Straka.

Věci však možná nejsou takové, jaké se zdají na první pohled být. Kde se skrývají perly naplněné magií? Co skrývá bohyně bohy Niorda? Proč chce Straka magii získat pro sebe? A co udělá císař, když dostane magické perly do rukou?

Otázek je mnoho a odpovědí zatím málo. Za pár dnů na ně však budete moci získat odpovědi!

vladce 1

Očekávejte nové dobrodružství

Abychom vám čekání na novou hru zkrátili, představíme vám v příštím článku hlavní postavy hry a některé další detaily. Odebírejte náš newsletter, ať nepřijdete o čerstvé informace! V něm se také jako první dozvíte, kdy bude mít hra premiéru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *