Chyběly vám Temné romance? Máme pro vás nový díl!

Temné romance patří mezi našimi hráči mezi ty nejoblíbenější hry vůbec. Takže doufáme, že vás potěšíme tím, že s počátkem nového roku vydáme nejnovější hledačku právě z této série. Jmenuje se Rodinná zrada a opět v ní budete moci hrát hned za dvě postavy!

zrada uvod

Jeden příběh – dva hlavní hrdinové!

Na pořádnou romanci musí být vždycky dva. A proto si v Temných romancích vždy zahrajete hned za dva hlavní hrdiny. Oba milenci se dostanou do nesnází a jen když budou spolupracovat, dopadne jejich příběh dobře.

V každém z dílů Temných romancí tak hrajete střídavě za jednu a za druhou postavu a můžete mezi nimi a jejich příběhy volitelně přepínat. Nejinak je tomu i v případě hledačky Rodinná zrada!

image 2
Rodinná zrada – sběratelská edice

O čem je nový příběh?

Dvě sousední království spolu žila v míru, avšak jen do doby, než v jednom z nich zemřel král. Mladý následník se vydává do sousedního království, aby ztrestal zradu. Co když je však všechno jinak, než to na začátku vypadá? A je možné, že v temném lese plném příšer čeká na prince opravdová láska?

zrada 1
Obrázek ze hry Rodinná zrada – sběratelská edice

Na co se můžete těšit?

Bodů, na co se v téhle hře můžete těšit je tolik, že nevíme, kde začít. Ale dobře: zkusíme to!

1) Výborný příběh: V Rodinné zradě vás čeká opravdu spletitý příběh plný nečekaných zvratů. Ponořte se do jeho tajů a proveďte jím své hrdiny až k happyendu.

2) Skvělá grafika: Všechny Temné romance mají opravdu čarokrásnou grafiku, která vás nutí neustále objevovat nové lokace a nová zákoutí herního světa.

3) Fascinující hledačky: Moderně pojaté hledací úkoly, která jsou všechno jen ne nudné! To je něco, co od Rodinné zrady můžete rozhodně očekávat a my vám slibujeme, že to dostanete. Žádné nudné hledání podle seznamu, žádné tmavé kouty plné nepořádku! Krásné a nápadité hledačky, to je to, co dělá Temné romance tak skvělou sérii, jakou jsou.

zrada 2
Obrázek ze hry Rodinná zrada – Sběratelská edice

4) Bonusová kapitola: Když už vám přinášíme takhle povedenou hru, děláme všechno proto, aby byla ve sběratelské edici. A povedlo se to i tentokrát. Čeká vás skvělá bonusová kapitola, kterou si užijete stejně jako hlavní příběh. A k tomu spousta věcí navíc!

A je toho ještě mnohem víc!

To už však budete muset prozkoumat sami. Abychom vám ten průzkum ještě o něco zpříjemnili, máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: ode dneška je Rodinná zrada naší hrou zdarma. To znamená, že vám ji pošleme jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *