Chcete naši nejnovější prémiovku zdarma? Máte poslední šanci!

prirzraky final

Čas Kinzúlských přízraků se chýlí ke konci. Vše, co jsme vám o nich mohli říct, už jsme řekli, teď už zbývá jen začít je hrát. A dnes máte poslední šanci zjistit, jaké to je hrát naše nejlepší prémiovku úplně zadarmo.

prizraky konec

Kinzúlové – národ, který měl vyhynout

Kinzúlové žily v Zakletém císařství před dávnými časy. Ve válce s lidmi byli poraženi a zničeni. Přečkali však věky jako duše ukryté v bojových brněních. Nyní znovu povstávají a chtějí se pomstít celé lidské rase.

Příběh o odvaze, přátelství a dobrodružství je plný skvělých fantasy lokací, náročných hlavolamů a zábavných hledaček. Čeká jen na to, až se do něj pustíte.

Nezapomeňte se také podívat na ostatní díly ze série Zakleté císařství. Máte doma všechny?

image 28
Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

Zdarma k objednávkám nad 1000 Kč

Nějaký čas jsme teď Kinzúlské přízraky posílali jako dárek ke každé objednávce vyšší než 1000 Kč. Dnes tak učiníme naposledy. Pokud si tedy děláte na Kinzúlské přízraky zálusk, máte poslední šanci získat je zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Záchvěv 1 – Ztracená stopařkaZáchvěv 1 – Ztracená stopařka

      Ne všechny noční jízdy autem jsou stejné. Některé mohou změnit celý život… U krajnice stojí mladá, deštěm zmáčená a zcela osamělá dívka. Nemůžete ji tam nechat! Po pár kilometrech ji vysadíte u městečka Gordon Creek a pokračujete ve své cestě, když v tom si všimnete zapomenutého medvídka na zadním sedadle. To je přeci medvídek