Chcete naši nejnovější prémiovku zdarma? Máte poslední šanci!

0 Comments 8:00
prirzraky final

Čas Kinzúlských přízraků se chýlí ke konci. Vše, co jsme vám o nich mohli říct, už jsme řekli, teď už zbývá jen začít je hrát. A dnes máte poslední šanci zjistit, jaké to je hrát naše nejlepší prémiovku úplně zadarmo.

prizraky konec

Kinzúlové – národ, který měl vyhynout

Kinzúlové žily v Zakletém císařství před dávnými časy. Ve válce s lidmi byli poraženi a zničeni. Přečkali však věky jako duše ukryté v bojových brněních. Nyní znovu povstávají a chtějí se pomstít celé lidské rase.

Příběh o odvaze, přátelství a dobrodružství je plný skvělých fantasy lokací, náročných hlavolamů a zábavných hledaček. Čeká jen na to, až se do něj pustíte.

Nezapomeňte se také podívat na ostatní díly ze série Zakleté císařství. Máte doma všechny?

image 28
Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

Zdarma k objednávkám nad 1000 Kč

Nějaký čas jsme teď Kinzúlské přízraky posílali jako dárek ke každé objednávce vyšší než 1000 Kč. Dnes tak učiníme naposledy. Pokud si tedy děláte na Kinzúlské přízraky zálusk, máte poslední šanci získat je zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kořeny zla – Sběratelská ediceKořeny zla – Sběratelská edice

       Tarskou říší zprudka se šíří choroba zhoubná, po níž nejeden obyvatel trpce skoná! Anebo se jakožto mistrní léčitelé postavíte této šířící se nemoci čelem? Jste koneckonců jediní, kdo je proti ní naprosto imunní. Nikdo vůbec netuší, odkud se tato zhouba vzala. Ani jak se šíří. Všem jsou pouze známy její devastující účinky

Andělská nocAndělská noc

Probouzíte se v nemocnici. Jedinými živými tvory široko daleko jste jen vy a nějaká vrána. Nevíte, kde jste ani jak jste se sem dostali. Víte jenom to, že odsud chcete ihned pryč. Tajemství zpustlé Morbilovy nemocnice vám ale nedovolí jen tak odejít. Je tu totiž příliš mnoho otázek a nikde žádné