Přeskočit na obsah

Legenda o Sněžném království vás okouzlí! Zahrajte si novou sběratelku!

Legenda o sneznem kralovstvi 1

Legenda o Sněžném království je fantasy hledačka, která si bere motivy z mýtů a legend, ale zároveň vytváří silný romantický příběh, ve kterém nebude nouze ani o nebezpečné situace a hlavně o řešení zapeklitých úkolů a hledání ztracených předmětů. Pomůžete lovci rozluštit záhadu, která se obtáčí kolem jeho vznešené návštěvy? Hra vyšla v reedici ve sběratelské edici – přibyl k ní tak bonusový příběh a další dárky!

Legenda o sneznem kralovstvi 1

Skvělá hledačka pro děti i dospělé!

Hlavními postavami v Legendě o Sněžném království jsou lovec a princezna – skoro by to vypadalo jako pohádka o Sněhurce nebo jiná klasická vyprávěnka. V tomhle příběhu však půjde o mnohem víc. A bude jen na vás, jestli se vám podaří odhalit všechny záhady ukryté v ději.

Vzhledem k velmi pohledné grafice, hezkým fantasy motivům i nižší obtížnosti je hra vhodná nejen pro dospělé hráče hledaček, ale potěší i děti a méně zkušené hledačkáře. Je to skvělá oddechovka, u které si můžete zvolna plnit úkoly a užívat si atmosféru hry.

Hra vyšla nově ve sběratelce

Legendu o Sněžném království jsme nově vydali ve sběratelské edici – díky tomu si můžete zahrát také bonusovou kapitolu, která je pokračováním princeznina příběhu. Ve sběratelce pak najdete také další bonusový materiál, třeba krátké příběhy z tohoto fantasy světa nebo sběratelské předměty přímo v ve hře.

Tuto sběratelskou edici jsme nyní poslali do slevy a můžete ji mít jen za 199 Kč.

image 24

Hru můžete získat na nové kolekci i elektronicky

Legenda o Sněžném království ve sběratelské edici je k dispozici elektronicky a právě dnes na ni startuje slevová akce – můžete ji získat jen za 199 Kč. (Běžná cena je přitom 269 Kč).

Kromě toho hru najdete také na hledačkové kolekci sběratelek 10+3, kde je umístěna po bok dalších 12 hledacích her ve sběratelských edicích. Kolekce je poskládaná tak, aby si tam své oblíbené hry našli děti i dospělí.

V základní edici (tedy bez bonusového příběhu a dalších extras) najdete tuto hru také na kolekci 15 her.

A poslední dobrá zpráva: Legenda o Sněžném království ve sběratelce se stává naší novou top hrou, kterou posíláme zdarma k objednávkám nad 1000 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *