Je tu nová hledačka! Legenda o Sněžném království vás okouzlí!

legenda sleva

Legenda o Sněžném království je fantasy hledačka, která si bere motivy z mýtů a legend, ale zároveň vytváří silný romantický příběh, ve kterém nebude nouze ani o nebezpečné situace a hlavně o řešení zapeklitých úkolů a hledání ztracených předmětů. Pomůžete lovci rozluštit záhadu, která se obtáčí kolem jeho vznešené návštěvy?

Legenda o Sněžném království
Legenda o Sněžném království

Skvělá hledačka pro děti i dospělé!

Hlavními postavami v Legendě o Sněžném království jsou lovec a princezna – skoro by to vypadalo jako pohádka o Sněhurce nebo jiná klasická vyprávěnka. V tomhle příběhu však půjde o mnohem víc. A bude jen na vás, jestli se vám podaří odhalit všechny záhady ukryté v ději.

Vzhledem k velmi pohledné grafice, hezkým fantasy motivům i nižší obtížnosti je hra vhodná nejen pro dospělé hráče hledaček, ale potěší i děti a méně zkušené hledačkáře. Je to skvělá oddechovka, u které si můžete zvolna plnit úkoly a užívat si atmosféru hry.

Hru můžete získat na nové kolekci i elektronicky

Legenda o Sněžném království je k dispozici elektronicky, ale ještě máte šanci ji získat i výhodněji na nové hledačkové kolekci. Řada her na téhle kolekci má spíše hororový nádech, případně představuje až psychologický příběh hodící se spíše pro dospělé. Legenda o Sněžném království je jednou z výjimek tak, aby byla kolekce vhodná pro celou rodinu.

Všechny hry na kolekci jsou přidány za výhodnější ceny, než kdybyste je kupovali samostatně – i proto se vyplatí sáhnout po již vytvořených kolekcích, kde jsou hry k dostání za lepší ceny.

5679
5679

Získejte s novou kolekcí i tři podpultovky!

Legenda o Sněžném království není jediná hledačka na kolekci 15 her. Naleznete na ní další tucet skvělých hledaček, které jsou přehlídkou zajímavých a silných příběhů, které jako by vypadly z těch nejlepších knih nebo filmů. Na nové kolekci je toho zkrátka opravdu hodně co prozkoumávat! Tak už na nic nečekejte!

Slevový kupón LEGENDA vám – pokud se rozhodnete pro elektronickou verzi hry – odečte ihned z ceny krásných 20 procent. Vyberte si a užijte si krásnou zábavu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT