Přeskočit na obsah

Všude plno lásky! Na Valentýna vám nadělujeme zamilovanou hru zdarma

S valentýnskými akcemi se roztrhl pytel a my jsme také neodolali. Přichystali jsme pro vás speciální zamilovanou akci: k jakékoli hře, kterou si u nás vyberete, vám pošleme tematickou valentýnskou hru, kterou můžete nadělit třeba své milované polovičce anebo s ní udělat radost sami sobě!

image 14

Valentýnská akce pro všechny!

Nezáleží, jestli jste šťastně zamilovaní, nebo single; zda se na Valentýn každý rok těšíte, nebo jste jeho odpůrce. U nás je valentýnská akce připravená pro všechny!

Její pravidla jsou jednoduchá. Objednejte si u nás právě dnes, na Den sv. Valentýna, jakoukoli hru nebo hry či kolekce a my vám k nim pošleme jednu hru jako valentýnský dárek. K jakékoli objednávce tak dostanete hru navíc!

Co jsme pro vás přichystali?

Dárek k Valentýnu! Tak se totiž jmenuje naše hra, kterou pro vás máme připravenou.

Jde o spojovačku s romantickou atmosférou, v níž budete spojovat skupiny dárečků určených pro zamilované páry.

Hru můžete koupit jako dárek pro svůj protějšek, nebo udělat radost sami sobě – ostatně, vy jste přece člověk, kterého máte hýčkat ze všech nejvíc!

image 15

Další romantické hry v naší nabídce

Jestli vám v tento den plný lásky můžeme doporučit některé hry z naší nabídky, pak to budou rozhodně Temné romance. Prémiové hledačky, které přinášejí sérii příběhů, v nichž hrajete za dvě různé postavy – obvykle milence, kteří jsou nějakou tragédií odděleni a snaží se dostat zpátky k sobě. Doporučujeme vám jakoukoli hru z této ságy – nebo klidně celou kolekci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *