Přeskočit na obsah

Konečně je to tady! Nová prémiovka vás vezme na Cestu do středu Země!

Už jste se nemohli dočkat nové hry? Dnes nastal velký den! Přichází premiéra dlouho očekávané hledačky Cesta do středu Země! Je tu další příběh ze série Propletené světy a můžeme vám slíbit, že to bude velké!

image 5

Cesta do středu Země!

Možná vás napadl světoznámý román Julese Vernea. Tentokrát však nejde o adaptaci slavné knížky, tahle hra přináší zcela vlastní originální příběh.

Ve vrstvách pod zemským povrchem totiž existují celé říše s fantastickou faunou a flórou. Vám se do nich podaří proniknout a budete poznávat zdejší svět i jeho tajemství. Je jenom na vás, zda své objevy zveřejníte světu. Jak se rozhodnete?

cesta 2

Hra, kterou musíte hrát!

Cesta do středu Země je graficky nádherná hra s dlouhým a spletitým příběhem plným dobrodružných momentů. Čekají vás tu desítky různorodých hledaček a spousta miniher, které pořádně prověří váš postřeh i schopnost logicky uvažovat.

Milovníci příběhových her tu budou mít žně, neboť Cesta do středu Země je hra, která by se bez obtíží prosadila na literárním poli nebo na filmovém plátnu.

cesta 1

Již dvanáctý díl Propletených světů!

Propleté světy patří mezi naše oblíbené prémiové hledačky a každý díl je netrpělivě očekáván. Série vypráví fantasy příběhy, v nichž se náš svět nějak propojuje se světy plnými kouzel a magických bytostí.

U nás již vyšlo dvanáct příběhů – každý z nich je jiný a zcela originální. Všechny jsme vydali na jedné kolekci, kterou najdete zde. Získáte na ní dvanáct dlouhých her ve sběratelských edicích, což znamená, že ke každé z nich dostanete k dispozici také bonusovou kapitolu a další extras.

image 6

Jedna akce za druhou!

S nejnovější prémiovou hrou pro vás máme přichystanou celou řadu článků a akcí. Ta nejzajímavější pro naše hráče zní jednoduše: nakupte u nás hry za více než 1000 Kč a my vám Cestu do středu Země pošleme zcela zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *