Přeskočit na obsah

Hmyz útočí! Pomůžete Zahradní policii zachránit vzácné jahody?

Každý zahrádkář moc dobře ví, že škůdci jsou nepřítel číslo jedna. Na zahradě, která patří k téhle oddechovce, však naštěstí zasahuje Zahradní policie. Díky ní zůstanou jahody ochráněné a všichni škůdci budou na hlavu poraženi. Ovšem za předpokladu, že se zapojíte do hry. Hra je navíc nyní ve slevě a můžete ji získat jen za 99 Kč. Tak co? Jdeme na to?

policie uvod

Jednoduchá oddechovka, vhodná i pro děti

Zahradní policie je parádní hra především proto, že je vhodná pro hráče všech věkových kategorií. Skvěle se ale bude hodit především pro menší děti, protože má snadné ovládání, jednoduchý příběh a super grafiku.

Hráč má v téhle oddechovce k dispozici rostliny, které se umí proti útoku škůdců bránit. Jeho úkolem je rozmístit je po cestě k zahrádce s jahodami tak, aby rostliny dokázaly zlikvidovat všechen škodlivý hmyz dřív, než hladově sežere naše jahody.

policie 5 1

Na jaké postavy se můžete těšit?

Hlavní roli tu hraje zahradní policie, což jsou panáčci legračně ztvárnění jako rostliny. Vašimi hlavními zbraněmi budou kukuřice, které umí likvidovat létající hmyz, a hrášek, který střílí své plody po škůdcích, kteří útočí po zemi. A samotný hmyz? Všichni, které byste na své zahradě neradi viděli: slimáci, mouchy, pavouci a dokonce i zákeřné hmyzí příšery (na ty si dávejte obzvlášť pozor!)

policie 1 1

Co od téhle hry očekávat

  • Desítky povedených levelů
  • Sympatickou grafiku
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Tři úrovně obtížnosti u každého levelu
  • Skvělou hudbu

Zahrajte si Zahradní policii jen za 99 Kč!

Právě dnes startuje na Zahradní policii sleva. Místo 149 Kč ji tak získáte jen za 99 Kč. Za pár korun tak získáte hru, u které si vyhraje celá rodina. Dokonce můžete pořádat i rodinné turnaje v boji proti škůdcům. Schválně: kdo dokáže sejmout víc hladových slimáků? Děti nebo rodiče?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *