Přeskočit na obsah

Chcete novou hledačku Sázka o život zdarma? Může být, ode dneška je zdarma ke všem kolekcím her na DVD

Chcete si zahrát unikátní hledačku Sázka o život ZDARMA? Nyní máte šanci! A dokonce ani nebudete muset vsadit duši!

Joker – démon hazardu vás zve na zaoceánskou loď proměněnou v luxusní casino. Vyhrávají se tu miliony, ale také se ztrácejí lidé. Za každou neřest je nutné zaplatit vysokou cenu.

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 25

Nejnovější hledačka zdarma

Hra, kterou dnes nabízíme zdarma, je hledačka z oblíbené série Paranormální případy. Jmenuje se Sázka o život – a přesně o to v ní jde. Po zábavě na lodi Princess Lolita, která patří hazardnímu králi, touží každý, kdo má peníze a kdo ve světě něco znamená. Jenže za pozlátkem se skrývá krutá realita. Na lodi se ztrácejí lidé… a možná i prodávají duše.

sazka 18

Sázka o život má nadprůměrnou délku hraní. Může se pochlubit vynikající grafikou, která dokonale zachycuje moderní luxus, ale také hrůzu, ve kterou se touha po penězích může zvrhnout. A kromě příběhu, který by se dobře vyjímal i na filmovém plátně, má skvělé hledačky. Můžeme vám slíbit, že takhle originální hledačky jste ještě nehráli!

Navíc ji nabízíme ve sběratelské edici, takže ke skvělému příběhu přibude ještě jeden – ten v bonusové sekci.

sazka 15

A jak získáte Sázku o život zdarma?

Sázku o život – Sběratelskou edici nyní nabízíme zdarma ke všem našim kolekcím. Získáte tedy desítky našich oblíbených her, z nichž každá je v kolekci za zvýhodněnou cenu, a k tomu si budete moct užít jednou z našich nejexkluzivnějších hledaček zadarmo.

Vybrat si můžete z celé řady našich kolekcí. Skládáme je tak, aby udělaly radost v každé rodině a aby si v nich každý našel něco, co se mu bude zamlouvat. Jsou sestavené z našich úspěšných hledaček, obsluhovaček i akčních a logických her.

Z kolekcí si můžete vybrat zde. Anebo můžete vyzkoušet naši nejnovější kolekci, která je jen pár týdnů stará. Je na ní 25 her, včetně několika podpultovek, které jinde neženete. A k tomu všemu můžete získat jedinečnou hledačku Sázka o život zdarma!

20 NEVYDANÝCH HER A K TOMU 5 KULTOVNÍCH HER. POŠTOVNÉ ZDARMA

Získejte exkluzivní dárek k zakoupené kolekci her!

K jakékoli zakoupené kolekci na našem e-shopu automaticky získáte od dnešního dne hru Sázka o život ve sběratelské edici. Hra vyšla 11. 3. 2022, takže je zbrusu nová a při samostatné koupi stojí 249 Kč. Vy ji můžete získat jako dárek! Akce je časově omezená, takže neváhejte příliš dlouho!

cropped Sazka o zivot Sberatelska edice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *