Přeskočit na obsah

Záchranný tým opět vyráží zachraňovat životy. Připoj se k němu i ty!

Tahle akční obsluhovačka z prosincové kolekce vás přinutí počítat každou vteřinu. Vždyť se taky stanete součástí záchranného týmu! I druhé pokračování této hry přináší hromadu nesnází a výzev, kterým je zapotřebí se postavit pořádně čelem. A následky mocného přírodního živlu vám to vůbec neusnadní.

image 31

Na mapě ostrova Greenfield postupně naskakují značky odemčených úrovní, které se nakonec vyšplhají až na číslovku 50. Přesně tolik úrovní stavění a zachraňování vás čeká. Mapa vám umožní se k nim dokola vracet a pokoušet se splnit jejich úkoly na ještě lepší výsledky. Dosáhnout nejvyššího skóre hned na první pokus se vám nejspíše nepodaří: čas tu běží neúprosně a podmínky mnohdy nesplníte jen těsně.

Všechno totiž závisí na správných a rychlých rozhodnutích! Všechny úrovně jsou plné klikatých uliček, v nichž za závaly nebo propastmi čekají na svou záchranu lidé, pro které bude třeba poslat helikoptéru nebo lékařský tým. A mnohdy uvíznou i členové vaší skupiny! Než se tedy naplno pustíte do záchranných operací civilistů, budete muset podat pomocnou ruku svým kolegům, bez nichž to v žádném případě nezvládnete.

Ti se pak mohou pustit do stavby dočasných mostů nebo opravy poničených domů a velice často je nasadíte na překážky, které znepřístupnily hlavní silniční tahy. Veškerá činnost si ale vyžádá určité zdroje. Pro svůj tým musíte v prvé řadě zajistit zásobování jídlem, protože bez jídla by na tak náročnou práci nebylo dostatek sil. Zásadní roli také hrají pohonné hmoty pro záchrannou techniku, dřevo anebo peníze, pochopitelně. Všechny kroky si proto pečlivě plánujte a počítejte, abyste nepromarnili ani vteřinu čekáním, než váš tým konečně zajistí dostatek potřebných zdrojů. Některé získáte pouze z opravených budov, jiné se vám podaří zajistit i z rozebraných překážek.

Řádné, a hlavně včasné plnění stanovených cílů se následně odrazí na bankovním účtu vašeho záchranného týmu. Tornádo postihlo i váš dům, který bude zapotřebí opravit, včetně přilehlého prostranství a příjezdových cest. Asi nemusíme říkat, že vás to přijde na pořádný balík! Po dohrání úrovně se skóre přepočítá na dolary, za které jednoduchým kliknutím objednáte opravy zvýrazněné části nemovitosti. Celkový stav domu pak vyjadřuje až pětice hvězdiček. Podaří se vám ho uvést do původního stavu a spolu s ním také celý ostrov Greenfield? To můžete zjistit jedině vy sami.

Na kolekce K!

Kromě toho, že je Záchranný tým 2 nyní pár dnů v akci, jsme ho pro vás také připravili na oblíbené kolekci K. Můžete zde za velmi výhodnou cenu získat 25 her pro celou rodinu – hledačky, obsluhovačky, spojovačky, zkrátka celý náš repertoár na jednom místě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *