Akce Zelený čtvrtek: Získejte zdarma hry Zelené město a Zelený měsíc! A ještě máme další "zelenou" slevu 500Kč
Přeskočit na obsah

Akce Zelený čtvrtek: Získejte zdarma hry Zelené město a Zelený měsíc! A ještě máme další „zelenou“ slevu 500Kč

Dnes slavíme Zelený čtvrtek! Pokud si dnes objednáte z našeho e-shopu nad 300Kč, získáte zdarma jednu z našich oblíbených her: Zelené město nebo Zelený měsíc. Vyberte si a pusťte se do dobytí města nebo objevování tajemného domu, plného magie a nevysvětlitelných událostí.

Oslavte Zelený čtvrtek hrou zdarma!
Oslavte Zelený čtvrtek hrou zdarma!

Dnes je Zelený čtvrtek a to znamená, že je tu jedinečná příležitost získat zdarma hry Zelené město a Zelený měsíc! Pokud si objednáte hry za 300Kč nebí víc, můžete si vybrat jednu z těchto her zcela zdarma. A proč nevyužít této skvělé nabídky a zahrát si jednu nebo dokonce obě tyto zajímavé hry?

Zelené město vás zavede do role starosty, který má jediný úkol – proměnit zanedbané a neudržované město v krásné a kvetoucí místo pro život. Musíte stavět nové domy, opravovat ty staré, demolovat nepohodlné budovy, čistit město a obnovovat parky. A to všechno musíte udělat pekelně rychle, protože časový limit nečeká! Hra je plná výzev a úkolů, takže se určitě nebudete nudit.

Zelený měsíc je zase hledačka, která vás zavede do opuštěného domu, který kdysi obýval mocný kouzelník. Musíte prozkoumat každou místnost, sbírat předměty, hledat magické ingredience a řešit záhady a hádanky, které vám pomohou odhalit tajemství, která se skrývají v domě. Vaším cílem je najít tajemnou knihu a splnit úkoly, které v ní najdete. Pokud se vám to podaří, vytvoříte podmínky pro život na Zeleném měsíci.

Obě tyto hry jsou skvělou zábavou pro celou rodinu, takže si je určitě užijete. Navíc jsou pro vás zcela zdarma, tak proč si je nevyzkoušet? Objednejte si dnes na našem eshopu zboží v hodnotě nad 300Kč a získejte jednu z těchto her zdarma. Nebo si objednejte klidně dvakrát nad tři stovky a můžete mít obě dvě tyto hry zdarma 🙂 Ale pozor, nabídka platí pouze dnes, tak neváhejte a využijte této příležitosti!

A to ještě není zdaleka vše! Jen dnes platí sleva 500Kč s kódem ZELENYCTVRTEK na Zelenou kolekci her na DVD. V čem je tato kolekce výjimečná a jedinečná?

Posuďte sami:

A co v ní naleznete?

  • 30 nejlepších her na DVD (z toho jsou ve Sběratelské edici!)
  • další 2 DVD obsahující 10 sběratelek
  • kopletní herní sérii Záchvěv
  • 5 dílů série „12 úkolů pro Herkula
  • 17 hodin českých pohádek v MP3. Čapek, Erben, Němcová – oblíbená a zaručená klasika!

Ale pozor vše platí pouze dnes – na Zelený čtvrtek! Přejeme mnoho zábavy s našimi hrami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akce Zelený čtvrtek: Získejte zdarma hry Zelené město a Zelený měsíc! A ještě máme další "zelenou" slevu 500Kč