Přeskočit na obsah

Další vánoční nadílka! Vyberte si u nás hru s vánoční tematikou zdarma!

Ještě nejste dostatečně naladěni na Vánoce? Pak pro vás máme přichystanou vánoční nadílku: zahrajte si některou z našich vánočních her! Ponořte se do atmosféry plné koled a vánočního hemžení a nalokejte se jí plnými doušky. Rozhodli jsme se, že začneme naše vánoční hry rozdávat zdarma!

vanocni hry

Vánoční hra ke každé objednávce

Ke každé objednávce, kterou u nás uděláte do Vánoce, pro vás máme přichystanou jednu vánoční hru zdarma. Je jedno, jak bude objednávka vysoká, stačí si zakoupit třeba jen jednu hru – a my vám k ní přibalíme ještě jednu vánoční, kterou si navíc budete moct sami vybrat.

Akce platí od dnešního dne a čím dřív ji využijete, tím dřív se budete moci pustit do vánočního hraní.

image 46
Ke každé objednávce je vánoční hra zdarma!

Proč vybírat vánoční dárky u Špidly?

Naše hry jsou zábavné, poučné a vhodné pro celou rodinu. Díky nim můžete strávit celé hodiny u nenásilných her vydaných v češtině, u nichž si procvičíte mozek i postřeh nebo si budete jen tak relaxovat.

Výhodou našich her je, že hned po objednání dostanete aktivační kódy do e-mailu. To znamená, že můžete vybírat opravdu na poslední chvíli. Nemusíte se stresovat s tím, že vám pošta nestihne dárek doručit nebo že se balík ztratí někde po cestě. Krásný dárek můžete mít pár minut po objednání!

A jaký dárek u nás vyberte? Podívejte se třeba na naši novou prémiovou hledačku Slepá láska nebo na vánoční kolekci naplněnou 43 hrami!

image 47
Slepá láska

A jaká jsou naše vánoční hry zdarma?

Vánoční patchwork

Tahle hra je povedená oddechová skládačka, ve které se podíváte do pohádkového Ledového království. U skládání rozmanitých obrazců se dá krásně odpočívat a zároveň nasát atmosféru Vánoc, které je tahle hra plná až po okraj.

Hra se rozhodně hodí pro děti, ale jako odreagování je vhodná i pro dospělé!

image 42
Vánoční patchwork

Kouzelné dárky

V této hře na vás čekají stovky spojovacích úkolů. Kromě vánočního ladění je specifická v tom, že v ní najdete hned čtyři různé herní varianty – budete klasicky spojovat trojice symbolů, ale třeba také skládat ozdoby do čtverce tak, aby se vešly do krabice, nebo řešit záludný režim „hlavolam“.

Tahle spojovačka je zkrátka plná překvapení!

image 43
Kouzelné dárky

Bistro u Amélie – Duch Vánoc

Jste fandové obsluhovaček? Pak pro vás máme jednu unikátní vánoční hru! Amélie si otevře hned tři různá bistra a vaším úkolem bude, aby všechna prosperovala. Hra je laděná vánočně, takže vás čeká všechno, co k Vánocům patří – santovské čepice, stromečky, dárky, světýlka, ozdoby…

Dokáže zvládnout vánoční fofr a postarat se o všechny své hosty?

image 44
Bistro u Amélie – Duch Vánoc

Splněné sny

A poslední z nabízených her zdarma je připravená pro milovníky našich hledaček. Jmenuje se Splněné sny a patří k těm hledačkám, které jsou vhodné i pro malé děti!

V této hře se vydáte do minulosti, abyste napravili nešťastný osud své rodiny. Čeká vás spousta hledacích i logických úkolů a samozřejmě duch Vánoc, který na vás dýchne hned v úvodních minutách hry.

image 45
Splněné sny

Jedna z těchto her může být vaše!

K jakékoli objednávce, kterou uděláte na našem e-shopu si ode dneška můžete vybrat jednu z těchto her zdarma. Která to bude?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *