Přeskočit na obsah

Už máte naši vánoční kolekci? Napište nám, jak se vám líbí!

Dělá nám radost, že spousta z vás už si objednala naši speciální vánoční kolekci. Je na ní neuvěřitelných 43 her, a tak je jasné, že vzbudila mezi našimi hráči docela rozruch!

image 65
Kolekce 43 her

Vánoční kolekce 43 her

Kolekce je určená především pro malé hráče a pro milovníky oddechových her. Najdou se však na ní i hororové hledačky, které potěší především dospělé detektivy. Těšit se můžete na stovky hodin počítačové zábavy, u které si oddechnete, zasmějete se a procvičíte si postřeh a mozkové buňky.

Hry jsou všechny v češtině, takže se nemusíte obávat, že by jim děti či senioři nerozuměli. Navíc ji můžete získat jak na DVD, tak v elektronické distribuci – takže pokud nemáte přehrávač CD, nemusíte se ničeho bát, hry si stáhnete do počítače a my vám k nim dodáme aktivační kódy!

Hry na kolekci jsou v celkové hodnotě více než 7000 Kč, ale před Vánoci ji můžete získat za 1399 Kč!

image 5
Kolekce 43 her

Napište nám, jak se vám kolekce líbí!

Pokud už jste hrdými majiteli naší nové kolekce, napište nám, jak se vám líbí.

Hodnotit můžete třeba výběr her na kolekci. Nebo nám napište, jak se vám líbí hry, které už jste hráli. Můžete je porovnávat mezi sebou nebo třeba srovnat tuhle vánoční kolekci s některou z těch, které už od nás máte!

Dejte vědět i ostatním hráčům, že tuhle kolekci 43 her rozhodně stojí za to koupit jako dárek od Ježíška!

Najděte si stránku kolekce a své názory napište do sekce hodnocení nebo komentářů. Jsme zvědaví, co nám na kolekci řeknete!

image 6
Kolekce 43 her

Nezapomeňte k objednávkám nad 1000 Kč dáváme hru zdarma!

Aby toho nebyla málo, pořád ještě můžete k objednávkám nad 1000 Kč dostat hru zdarma – nyní je to thrillerová hledačka Město mimozemšťanů ve sběratelské edici. Vzhledem k tomu, že vánoční kolekce je nyní za 1399 Kč, vztahuje se nabídka i na ni a vy tedy dostanete ke 43 hrám ještě jednu navíc!

image 7
Město mimozemšťanů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *