Přeskočit na obsah

Speciální předvánoční sleva! Zelená kolekce v akci jen dnes!

Abychom vám usnadnili nakupování vánočních dárků na poslední chvíli, zlevnili jsme pro vás naši Zelenou kolekci, na které najdete spoustu her, které můžete rozdat jako vánoční dárky. A nejen ty – Zelená kolekce je speciální tím, že je na ní také 17 hodin pohádek! Ale pozor! Kolekci můžete získat za 990 Kč jen dnes!

sleva zelena kolekce
Zelená kolekce

Připomeňte si naši Zelenou kolekci

Naše Zelená kolekce patří k našim předvánočním hitům. Najdou se na ní totiž hry určené jak pro dospělé hráče, tak pro děti. Můžete si ji tedy pořídit vcelku a vzhledem k tomu, že ji nyní rozesíláme také v elektronické distribuci, můžete rozdat aktivační kódy hned několika různým obdarovaným.

Na kolekci jsou různé žánry her, takže si každý určitě najde tu svoji. Obsluhovačky, spojovačky, hledačky (celá řada z nich je ve sběratelských edicích!) ale třeba i logické hry. Na kolekci najdete třeba celou hledačkovou sérii Záchvěv nebo hned několik dílů oblíbené stavitelské obsluhovačky 12 úkolů pro Herkula.

image 37
Záchvěv

Hry jsou všechny v češtině a mají velmi snadné ovládání – hodí se tedy jak pro malé hráče, tak pro seniory.

Pro ty nejmenší je tu pak 17 hodin pohádek, které můžete svým ratolestem nebo vnoučatům pouštět třeba před spaním.

image 38
Pohádky

Celá kolekce i s doručením za 990 Kč!

Na kolekci najdete hry a pohádky v hodnotě více než 8000 Kč. Běžně ji prodáváme za zvýhodněnou cenu 1999 Kč. Vy ji nyní můžete mít za ještě lepší cenu: za 990 Kč.

Za tuto parádní cenu vám navíc i kolekci doručíme!

image 39
Zelená kolekce

A co o Zelené kolekci říkají naši hráči?

Hanka: Z kolekce her jsem nadšená. Hry hraji jak já, tak malí synovci a zejména mamka, která se prostřednictvím Špidla her přestala „obávat“ počítače. Právě naopak, teď je z ní taková hráčka, že jsme jí museli pořídit vlastní počítač – ví, že nic „nerozbije“, takže nemá problém si pustit hru, prohledat internet anebo vyřídit si e-mail. Děkuji! Špidla hrám přeji mnoho spokojených zákazníků.

Olda: Zásilka přišla druhý den od objednání, takže rychlost. S hrami jsem velmi spokojený. Vřele doporučuji.

Jaroslav: Pokud hledáte dlouhodobou zábavu pro děti, a i sebe, vřele doporučuji. Opravdu velká kolekce her různých žánrů, včetně pohádek, za přijatelnou cenu.

Akce platí jen dnes!!!

Jestli chcete Zelenou kolekci získat za skvělou cenu 990 Kč, máte šanci jen dneska. Zítra cena vyskočí zpátky nahoru. Využijte tedy tuto naší vánoční nabídku a užijte si pod stromečkem krásnou nadílku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *