Přeskočit na obsah

Poslední šance získat slevu 500 Kč na kolekci 10 her!

V minulých dnech jsme si pro vás přichystali slevu 500 korun na kolekci 10 her, na které se mixují různé herní žánry. Slevový kupón však bude platit dnes naposledy, tak si pospěšte, ať o tuhle unikátní šanci nepřijdete!

Slevy 13

Využijte dnes naposledy speciální kód

Zde si prohlédněte kolekci 10 her. Najdete na ní hledačky, obsluhovačky, skákačky i spojovačky, takže všechny žánry, které naši hráči milují. Zároveň jsou hry namixovány také tak, aby si tam tu svou našla každá věková kategorie. Takže je tahle kolekce v podstatě ideální rodinnou kolekcí, neboť každý si na ní najde svou oblíbenou hru.

Abyste získali slevu 500 Kč, stačí při objednávání vložit do kolonky pro slevový kupón tento kód B17864A38ED5. (Můžete si ho odtud zkopírovat pomocí Ctrl-C a vložit ho do kolonky klávesami Ctrl-V). Od zítra už však nebude platit, dnes máte poslední šanci ho využít.

image 19
Kolekce 10 her

Podívejte se i na další naše kolekce

Platí, že pokud si zakoupíte kolekci, získáte hry, které na ní jsou, za výrazně lepší ceny, než kdybyste je kupovali samostatně. Proto si prohlédněte i ostatní naše kolekce – věříme, že vás některá z nich jistě zaujme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *