Přeskočit na obsah

Chcete slevu 1000 Kč? Máme ji pro vás nachystanou!

Zaujaly vás naše pětisetkorunové slevy na kolekce, které jsme v poslední době rozdávali? Tak dávejte pozor: dneska pro vás máme slevový kupón v hodnotě 1000 Kč!

sleva kolekce hry5

Slevu lze uplatit na kolekci 43 her!

Pro získání slevy nemusíte nic udělat, stačí, když si zkopírujete slevový kód RTQA891H a použijete ho, až budete vytvářet objednávku.

Tento kód se však vztahuje pouze ke kolekci 43 her.

Jaká je kolekce 43 her?

Nejvíce se toho o každé kolekci dozvíte na jejích stránkách. Vidíte tam její cenu, komplexní popis a také seznam her i s jejich jednotlivými úvody, které se na kolekci vyskytují.

Pokud to shrneme, tak této kolekci najdete 43 her různých žánr a vhodných pro různé věkové kategorie. Hry jsou opravdu rozmanitě namixovány, takže tu najdete hledačky, obsluhovačky, skákačky, spojovačky, logické hry i skládačky. Některé hry jsou vyloženě pro dospělé hráče, další zas pro ty nejmenší, ale většinu z nich si užijí všichni.

Na kolekci také najdete hned v několika případech buď celou herní ságu, nebo několik dílů hry z jedné série, takže si nebudete muset dokupovat zbytek, ale získáte je za jednu cenu.

Kolekce 43 her je velmi výhodná, když si ji pomocí kódu RTQA891H zlevníte o další tisícovku, vyjdou vás hry doslova na pár korun!

image 49

Hodnocení hráče

Na stránce kolekce 43 her si můžete přečíst hráčské recenze.

Jednu z nich napsal hráč Karel a kolekci udělil pět hvězdiček z pěti:

Kolekce se vždy vyplatí. Velké množství různých herních žánrů. Je co hrát. Super!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *