Přeskočit na obsah

Vynikají spojovačka Rybičky 2 jde do slevy!

Máte svůj sen? Adéla ho má! Chce si otevřít obchod s tropickými akvarijními rybičkami! Zahrajte si spojovačku a pomozte jí vybavit její obchod tak, aby prosperoval a co nejlépe se mu dařilo!

rybicky uvod

V téhle hře se snoubí všechny oblíbené žánry

Rybičky 2 jsou jednoznačně spojovačka – ve hře se ponoříte do podmořských hlubin a spojováním ryb či dalších podmořských živočichů získáváte peníze na provoz svého obchodu. Zároveň však ve hře narazíme také na logické a hledací minihry, které prokládají jednotlivé spojovací levely.

Budování obchodu je navíc také vaše starost – budete vybírat ten nejhezčí nábytek, nejpraktičtější akvárka a nejlepší vybavení, aby byl váš obchod nejlepší v celé zemi a zaujal co nejvíce zákazníků. Takže v Rybičkách 2 najdete i prvky stavitelské hry!

rybicky 2

Vyzkoušejte Rybičky 2 a už nikdy nebudete chtít hrát jinou spojovačku

Jedná se o jednu z nejlepších her v žánru spojovaček. Jestliže jste tedy milovníci tohoto typu her, pak byste ji rozhodně měli vyzkoušet. Hra je skvělá pro děti, ale potěší i dospělé hráče – za jedny peníze tak můžete získat kvalitní hru pro celou rodinu.

Čeká vás příjemná, barevná grafika a vynikající hudební soundtrack. Budete budovat vlastní byznys, užívat si relax u spojovaček i namáhat mozek u logických her a hledaček.

rybicky 6

Jako u všech dalších našich her si můžete i Rybičky 2 vyzkoušet na 30 minut zdarma. Stačí si stáhnout hru z našeho e-shopu a můžete hrát plnou verzi půl hodiny zdarma. Pokud vás zaujme, je čas ji zakoupit v neomezené hrací době.

rybicky 5

Získejte Rybičky 2 – Na nové adrese jen za 99 Kč!

Tahle vydařená spojovačka je nyní ve slevové akci jen za 99 Kč! Vzhledem tomu, že se jedná o top hru v rámci žánru spojovaček, byste měli téhle nabídce rozhodně věnovat pozornost! Pořiďte se Rybičky 2 a ponořte se do barevného a fantastického podmořského světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *