Všechno je zachumelené, a tak jsme pro vás připravili tematickou hru Vánice. Zahrajte si jednu z nejlepších spojovaček!

Občas pro vás do slevy vybíráme hry, které jsou tematické k aktuálnímu dění. Přesně to jsme udělali i nyní: za 99 Kč si u nás můžete pořídit zasněženou spojovačku Vánice! A rozhodně nebudete litovat, protože to bude možná nejlepší spojovačka, jakou jste kdy hráli.

Vanice 1

Neuvěřitelně rozmanitá hra

Jestli máte pocit, že všechny spojovačky jsou stejné a že vás u nich nemá co překvapit, pak byste si rozhodně měli pořídit do sbírky spojovačku Vánice.

Tolik nápadů, které tu uvidíte (a na vlastní herní kůži vyzkoušíte) se snad jinde ani nevyskytuje.

Základem hry je 40 herních příběhových úrovní. Hra má ale několik dalších režimů, ve kterých si vyzkoušíte řadu různých spojovacích úkolů a budete valit oči, jak originální přístupy lze v obyčejné spojovačce vymyslet!

image 2
Obrázek ze hry Vánice

Proč si pořídit Vánici?

Je to spojovačka s příběhem a skvělou grafikou, která se v průběhu hry neustále proměňuje.

Hra nabízí hned několik herních režimů a hlavně mnoho netradičních spojovacích nápadů, které se v jiných hrách nevyskytují.

Právě nyní ji máme v nabídce jen za 99 Kč, takže si můžete pořídit skvělou hru, u níž můžete strávit celé hodiny relaxační zábavy za necelou stovku.

image 3
Obrázek ze hry Vánice

Komplexně zpracovaná hra

Vánice je vhodnou hrou pro celou rodinu. Děti se na ní mohou seznámit s různými herními systémy, procvičit pozornost i logické myšlení. Senioři ji mohou využít jako tréning mysli a dospělí hráči si u hry zase krásně odpočinou od běžných starostí.

Hra má všechno, co má mít, a dokonce i něco navíc. Okouzlí vynikající grafikou a potěší i drobnými detaily, jako je třeba herní deník, který v běžné spojovačce rozhodně jen tak nenajdeme.

image 4
Obrázek ze hry Vánice

Kolekce 25 her

Pokud u nás sháníte dárky k Vánocům (anebo si jen sami chcete udělat radost) hoďte oko na kolekci 25 her. Najdete na ní spoustu herních žánrů – oblíbené hledačky, spoustu obsluhovaček a třeba i další spojovačky. Kolekce je vytvořená pro celou rodinu a dokáže všechny členy rodiny zabavit třeba i na celý rok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *