Přeskočit na obsah

Užijte si vodní spojovačkové dobrodružství s Liškou Ryškou

Liška Ryška je hra, která má fanoušky po celém světě. Není se čemu divit – je totiž opravdu vydařená a velmi návyková. A my vám ji nyní přinášíme za speciální cenu: pořiďte si ji do své sbírky jen za 99 Kč!

ryska uvod

Liška Ryška- Vodní dobrodružství

Liška Ryška je sympatická hlavní hrdinka téhle spojovačky. Ve své ponorce má nabitou řadu barevných koulí, kterými se pokouší sestřelovat dlouhé hady barevných korálů, které se vinou pod mořskou hladinou.

Jen správná barva dokáže provaz z barevných míčků přerušit. Chce to postřeh a pevnou a rychlou ruku. A samozřejmě – těšit se můžete na různé bonusy a vylepšení a také trofeje. Ve hře jich vás čekají desítky a nejspíš budete sami překvapení, co všechno se dá s vylepšeními v téhle hře vymyslet!

ryska 2
Obrázek ze hry Liška Ryška – Vodní dobrodružství

Těšte se na úžasnou grafiku

Liška Ryška se odehrává pod mořem, takže se můžete těšit na krásné lokace inspirované podmořským světem. Herní kuličky jsou příjemně barevné a dobře odlišené. Tohle je pohodový svět, ve kterém budete chtít trávit co nejvíce času.

Hra je u nás v češtině a má svého průvodce hrou, který vám ukáže, jak se do ní pustit.

ryska 4
Obrázek ze hry Liška Ryška – Vodní dobrodružství

Liška už není samotná!

Protože jde o opravdu oblíbenou spojovačku, na které se vyřádí děti i dospělí, přidali jsme do naší nabídky i další díl téhle série. Tady se můžete podívat na Lišku Ryšku a Záhadu Bermudského trojúhelníku. Obě hry vám nabídnou dlouhé hodiny krásné, nenásilné oddechové zábavy!

ryska 5
Obrázek ze hry Liška Ryška – Vodní dobrodružství

Také na kolekci

Liška Ryška – Vodní dobrodružství má na své stránce na našem e-shopu momentálně uvedenou cenu 99 Kč. Zároveň tam však najdete také odpočet času, který vám ukáže, jak dlouho bude ještě tahle cena trvat. Běžně je totiž hra k dostání za 169 Kč.

Jestli si chcete tuhle povedenou spojovačku pro celou rodinu pořídit ještě výhodněji, doporučujeme vám kolekci 43 her, na které ji také najdete, a to s výraznou slevou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *