Spojovačka z nové kolekce: Začarovaná jeskyně

Máte rádi počítačové hry typu Spoj tři? Pak zbystřete, protože právě nyní máme novou hru tohoto typu s názvem Začarovaná jeskyně. Uvnitř této jeskyně se nachází tisíce drahokamů, které je potřeba pospojovat a naplnit tak cíl hry. Skvělá oddechovka s magickým nádechem tu čeká na všechny hráče, kteří mají při hraní rádi přívětivou atmosféru a nenáročnost.

jeskyne sleva 1

Začarovaná jeskyně je klasická spojovačka, ve které je úkolem najít kameny stejné barvy, které leží vedle sebe alespoň ve třech kusech, a odstranit je z herního pole. Občas nám v tomto úkolu pomůže nějaká ta bomba, která se mezi drahokamy objeví a svým výbuchem zničí všechno okolo. Dokončení kola odměřuje neúprosně tikající čas, který udržuje hráče pod lehkým tlakem.

jeskyne 12

Třikrát plus Začarované jeskyně

1) Povedená grafika

Začarovaná jeskyně má povedou grafiku. Těšit se tak můžeme na nádherně blyštivé drahokamy, které jsou ústředním motivem hry, ale i na hezké vizuální zpracování hry mezi jednotlivými koly. Grafika má magický, možná lehce pohádkový nádech, díky kterému si budete hru parádně užívat.

jeskyne 15

2) Skvělá hra pro děti

Začarovaná jeskyně funguje jako výborná relaxační hra pro dospělé, hodí se ale i pro děti, a to dokonce i pro ty předškolního věku. Dobře si v ní totiž procvičí rozeznávání barev a tvarů. A časový limit, který pro dospělého není zas tak náročnou překážkou, bude dětem hru příjemně ztěžovat a učit je soutěživosti a také trpělivosti.

3) Oddechovka,ale rozhodně ne nuda

Ve hrách typu Spoj tři nemůžeme čekat nějakou velkou akci, ale Začarovaná jeskyně nabízí pro své hráče dostatek herních obměn v jednotlivých kolech a nových grafických ztvárnění, která se starají o to, aby hraní Začarovaná jeskyně nebyla žádná nuda.

jeskyne 13

A jedno velké plus navíc: sleva

Tento týden jsme Začarovaná jeskyni umístili do slevové akce a můžete ji tak získat o 20 % levněji než obvykle. Stačí při objednání použít slevový kód JESKYNE. Nyní je také dostupná v elektronické distribuci.

Začarovanou jeskyni také můžete získat levněji na kolekci 25 her, která vyšla nedávno. Kromě spojovaček na ní najdete i celou řadu hledaček, včetně dvou kompletních sérií, a také obsluhovací a farmářské hry.

jeskyne 14

Máte už dost obtížných her, které jsou náročné na pozornost, přemýšlení nebo rychlost? Chcete u hraní relaxovat a bavit se hezkým vizuálním ztvárněním? Pak neváhejte a sáhněte po Začarované jeskyni, ve které na vás čekají hodiny poklidné zábavy.

V termínu od 2. do 10. dubna navíc můžete tuto spojovačku získat se slevou 20 % díky slevovému kupónu JESKYNE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *