Přeskočit na obsah

Parádní hra pro děti! Představujeme Motýlí vílu!

V poslední době jsme pro vás do akcí chystali hodně dospěláckých hledaček, které měly až hororový charakter. Dneska je tomu jinak. Zavolejte děti – máme pro ně parádní barevnou a hlavně pořádně roztomilou hru.

vila sleva

Pomozte Motýlí víle!

Motýlí víla přišla o svůj domeček. Potřebuje, abyste jí pomohli nasbírat manu, díky které si bude moct vybudovat nový domov.

Budete spojovat barevné motýly do jedné řady a tím získávat z květin, na kterých sedí, manu. Hra je krásně barevná a velmi jednoduchá na ovládání, takže se skvěle hodí i pro malé hráče, kteří se s počítačem teprve učí.

vila 2

Výhody Motýlí víly

Hra je nenásilná a uzpůsobená dětskému hráči. Děti snadno pochopí princip hry a velmi rychle se ji naučí ovládat. Potom už je u ní můžete nechat, ať si hrají.

Očekávat můžete více než 70 levelů, kvalitní pohádkově laděnou grafiku a příjemnou hudební složku. Těšit se můžete na spojovací výzvy, spoustu zábavy a radost z úspěšného zdolání všech úkolů. Díky vašemu hraní získá Motýlí víla zpátky svůj domeček – čeká vás tedy i dobrý pocit z dobrého skutku.

vila 7

Seznamte se se Žlutou kolekcí

Hru Motýlí víla můžete získat za zvýhodněnou cenu, pokud si pořídíte naši Žlutou kolekci. Najdete na ní neuvěřitelných 35 her, které jsou poskládány tak, aby byla kolekce vhodná pro celou rodinu. Objevíte tam tedy jak náročné hledačky pro dospělé hráče, tak spojovačky, obsluhovačky nebo logické hry vhodné pro všechny, tak i hry – jako je Motýlí víla – které se hodí tak akorát pro ty nejmenší hráče.

image 74

Získejte Motýlí vílu jen za 99 Kč!

Jestli jste pravidelným návštěvníkem našich stránek, tak už to znáte. Motýlí vílu teď na pár dní zlevníme na 99 Kč. Pokud ji tedy nechcete v kolekci, ale samostatně z elektronické distribuce, máte jedinečnou možnost získat ji s touto parádní slevou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *