Přeskočit na obsah

Kultovní spojovačka Nádherná zahrada vám zpříjemní léto

Proč se tato spojovačka jmenuje zrovna Nádherná zahrada? To se dozvíte záhy poté, co si ji zahrajete. Probarvěte si fádní zimu překrásným kvítím a nečekejte zbytečně na jaro. Nebude žádná ostuda, když láskyplný příběh, velice jednoduchý způsob hraní a odpočinková atmosféra učaruje nejen ženám, ale taky pořádnému chlapákovi.

Nadherna zahrada 02

Pokud se naše hry těší vaší pozornosti už déle, pak Nádhernou zahradu možná znáte. Ale možná jste s námi teprve chvíli. Ať tak či onak, kultovní Nádherná zahrada je opět k dostání, v kolekci 25 her! Přinese vám hodiny zábavy, u které díky květinovému motivu a relaxační hudbě přijdete na úplně jiné myšlenky. Zkusili jsme ji a bez zádrhelů funguje i na nejnovějších verzích Windows.

Hra obsahuje 95 spojovacích úrovní, které jsou rozděleny do 30 kalendářních dní. Přesně za měsíc se totiž milovaná dívka vrátí ze své cesty domů a jestli půjde o šťastný návrat s nádherným přivítáním, to je už jen na vás. Stačí málo – hledat na různě tvarovaném hracím poli stejné kvítí či lístky a jednoduchým tažením myši je spojovat do trojic. Skupiny tří stejných obrázků vytváříte v řadách, sloupcích nebo do „L“. Hlavním cílem je vrchovatě naplnit košíky květinami. Toho dosáhnete až deseti různými způsoby, které se v úrovních střídají, aby to nebyl stereotyp. Někdy stačí jen nasbírat určitý počet květin, jindy je to složitější, takže se neobejdete bez bonusů, které vám s úkoly pomohou. Získejte kupříkladu roh hojnosti či vzdušný vír nebo doslova trhejte fialky dynamitem.

Nádhernou zahradou můžete projít ve dvou režimech: standardním a oddechovém. Chcete mít nad sebou bič, který vás požene k co nejvyššímu skóre? Ponechejte si zapnutý standardní režim a nechte se kontrolovat časomírou. Jakmile čas vyprší, přijdete ale o jeden ze čtyř životů. Přijdou vám takové podmínky neúprosné? V takovém případě jen přejdete do herního nastavení a zapnete odpočinkový režim. Výhodou je, že režim můžete v průběhu hraní kdykoliv měnit, takže se nestanete obětí vlastního špatného rozhodnutí na začátku hry.

Květin tak či tak nasbíráte hromady! Dům se totiž sám nevyzdobí. Ano, zdobíte rovnou celý dům se zahradou! Na konci každého dne, který se skládá z nejméně dvou úrovní, dostanete příležitost vybrat, jakou část zahrady či domu vyzdobíte jako další. Dekorace se stávají postupně výraznějšími – sledujte, jak dům a zahrada rozkvétají a užijte si pocit z dobře vykonané práce!

Nově v elektronické distribuci

Hra byla dlouhodobě dostupná jen na kolekci 25 her. Nyní jsme ji však nově vydali i samostatně v elektronické distribuci – jestliže si tedy chcete koupit jen ji, máte teď unikání šanci: v našem e-shopu ji právě teď najdete jen za 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *