Přeskočit na obsah

Kultovní spojovačka Nádherná zahrada je zpět!

Nádherná zahrada byla dlouho podpultovkou, kterou bylo těžké sehnat. Teď už tomu tak není – nově ji najdete v naší elektronické distribuci a ještě ke všemu ji právě teď můžete mít za zvýhodněnou cenu!

Nadherna zahrada 01

Květinová spojovačka s téměř sto levely!

Nádherná zahrada vám nabídne skutečně dokonalou odpočinkovou atmosféru. Budete tu spojovat herní kameny, na nichž jsou vyobrazeny květiny tak krásně, že budete téměř cítit jejich vůni.

Čekají vás tu dva herní módy, mezi nimiž můžete volně přepínat, desítky různě náročných levelů a spousta zábavných vylepšení (každý přece někdy chtěl trhat fialky dynamitem!)

image 14
Obrázek ze hry Nádherná zahrada

Příběh velké lásky a velké omluvy

Na začátku vás možná překvapí příběh – je totiž o tom, že mladá dívka odjíždí do Paříže a pohádá se svým snoubencem. Ten se na ni zlobí za to, že odjela. To nevypadá zrovna jako začátek dobrého příběhu. Ale když mladík o dívku přijde, uvědomí si, jak mu na ní záleží. A tak se rozhodne, že každý den nasbírá tolik květin, aby jimi mohl vyzdobit celý dům – a právě tak bude očekávat návrat své milované.

Kromě příběhu a hezké grafiky je na hře zajímavé to, že kombinuje hned několik spojovacích systémů, takže každý level vás postaví před trochu jiný úkol. Budete tak muset zůstat ve střehu a rozhodně se jen tak nezačnete nudit.

Tak co? Dokážete nasbírat všechny druhy květin dřív, než se milá vrátí?

image 15
Obrázek ze hry Nádherná zahrada

Držíme cenu pod hranicí stovky!

Všechno se sice právě v těchto měsících zdražuje, ale my se stále snažíme držet alespoň akční hry pod hranicí sto korun. A tak vám Nádhernou zahradu právě teď přinášíme jen za 99 Kč, nabídka je však časově omezená – na stránce hry uvidíte, jak dlouho akční cena ještě potrvá.

image 16
Nádherná zahrada

Kolekce 25 her

Ještě než byla Nádherná zahrada uvedena do elektronické distribuce, mohli jste ji získat na kolekci 25 her. Tu vám navíc doporučujeme i nyní, protože ještě stále platí slevový kupón C5FD23A1CDEC, který můžete uplatit a snížit si tak cenu této kolekce o rovných pět set korun – rozhodně se vám to vyplatí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *