Přeskočit na obsah

Jedna z nejlepších spojovaček jde do slevy!

Zamilovali jste si naše spojovačky? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Jednu z nejlepších nyní můžete získat v naší tradiční slevové akci: a to jen za 99 Kč. Nově je dostupná v elektronické distribuci, takže můžete začít hrát hned po zaplacení!

Ztracené Eldorado

Výborná spojovačka Ztracené Eldorado nabídne všechno, co má dobrá hra mít: promyšlený příběh, pěknou grafiku, napětí a hlavně spoustu zábavy.

S hlavním hrdinou archeologem se vydáte po stopách jeho kolegyně Alice, která záhadně zmizela. V každém levelu bude vaším úkolem pospojovat barevné herní kameny a vytvořit souvislé řady, které pak uvolní herní pole. Máte na výběr ze dvou režimů – v jednom vás bude tlačit čas k těm nejlepším výkonům, ve druhém si můžete zahrát jen tak na pohodičku bez časových limitů.

eldorado 2 1

Proč je Ztracené Eldorado tak skvělé?

Narozdíl od mnoha jiných spojovaček má velmi zajímavý příběh, který provází celou hru. Má skvělou grafiku – spojovat kameny v tomhle světě vás bude opravdu bavit. Navíc každý level má jiný vizuál, takže vás to rozhodně nepřestane jen tak bavit.

Můžete tu sbírat ocenění nebo třeba hrát minihry, které se jednou za čas objeví.

A hlavně! Až se do příběhu ponoříte, budete chtít vědět, jak tohle skončí!

eldorado 8 1

Připomínáme vám Žlutou kolekci

Vzpomínáte si na naši Žlutou kolekci? Je na ní rovnou 35 her z naší nabídky – hledačky, spojovačky, akční hry, puzzle a spousta dalších. Kolekce je zkoncipována tak, aby se na ní vyřádila celá rodina – malé děti, puberťáci, dospělí i senioři. Jestliže ji tedy ještě nemáte doma, rozhodně zvažte její nákup. Všechny hry jsou na ní za zvýhodněnou cenu.

image 66

Akce o 28. července do 5. srpna 2022

Ztracené Eldorado nyní můžete získat jen za 99 Kč. Stačí přejít do e-shopu a tam si naklikat objednávku. Pokud to stihnete do 5. srpna, budeme vám účtovat jen tuto zvýhodněnou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *