Přeskočit na obsah

Rozdáváme dárky pod stromeček! Ke každé objednávce vám pošleme vánoční hru zdarma!

I u Špidly už zazvonil Ježíšek a nechal tu pro naše hráče spoustu herních dárečků. Ke každé objednávce, kterou stihnete do Štědrého dne, vám pošleme jednu vánoční hru zdarma. Nalaďte se na vánoční atmosféru i v počítačovém světě! Přejeme vám i vašim blízkým co nejkrásněji prožité Vánoce!

sleva vanoce hrazdarma

Dárky na poslední chvíli? Jedině u Špidly

U nás seženete dárek klidně pár minut před tím, než ho položíte pod stromeček. Stačí si vybrat hru, zaplatit ji on-line a za pár minut ji máte u sebe v počítači. Navíc jsme pro vás přichystali i možnost získat ke hře dárkový poukaz, abyste ji mohli darovat hezkým reprezentativním způsobem.

(Na návod, jak získat dárkový poukaz se můžete podívat zde!)

image 39

I my pro vás máme dárek!

A protože víme, jak stresující je předvánoční období, rádi vám k vaší objednávce přihodíme úplně zdarma vánoční hru, u které se na chvíli zastavíte a naladíte se na tu správnou sváteční a pohodovou vlnu.

image 40

Jaké hry jsme si pro vás připravili?

V naší nabídce máme hned několik vánočních her a rozhodli jsme se, že k vašim předvánočním objednávkám vám vždy jednu z nich přidáme zdarma.

A o jaké hry jde?

1) Bistro u Amélie: Duch Vánoc

Bistra jsou v předvánočním období úžasným místem – perníčkové latté, kousky dokonale nazdobeného cukroví a rybí speciality. Servírky v červených čepicích a svátečně naladění hosté, tiše znějící vánoční hudba.

Vánočně vyzdobené bistro by měl v době adventu navštívit zkrátka každý!

A o to se snaží i Amálie ve skvělé vánoční obsluhovačce Bistro u Amélie: Duch Vánoc. V této hře se pokusíte vytvořit hned v několika bistrech tu správnou vánoční atmosféru a připravit svým zákazníkům kouzelné Vánoce. Příjemná atmosférická obsluhovačka je tím pravým, co byste měli hrát ve vánočním čase!

image 41

2) Splněné sny

Splněné sny sebou nesou důležité vánoční poselství: snahu napravit vztahy i věci, které se v minulosti nepovedly tak, aby na Vánoce zavládl v našich životech mír a pohoda.

V této hře se můžete vracet do minulosti a hledat způsoby, jak všechno vylepšit. Hra plná logických úkolů je určená pro celou rodinu!

image 42

3) Kouzelné dárky

Klasická spojovačka obalená do vánočního hávu – to jsou Kouzelné dárky. Skvělá relaxační hra, kterou můžete hrát klidně u pohádek nebo se u ní zkrátka zastavit a odpočinout si, když už vás vánoční shon bude příliš zmáhat.

image 43

4) Vánoční patchwork

Jednoduchá hra pro celou rodinu je i Vánoční patchwork. Variace na puzzle vám nabídne víc než 100 herních úrovní a rozhodně vás dokáže správně naladit!

image 44

A právě jednu z těchto čtyř her můžete mít úplně zdarma, když u nás ještě do Štědrého dne dokončíte jakoukoli objednávku.

Děkujeme vám za přízeň!

Děkujeme našim hráčům za přízeň a věříme, že se budeme u dalších herních dobrodružství potkávat i v novém roce. Věříme, že půjde pro celou naši herní komunitu o úspěšný a pohodový rok.

Chystáme pro vás spoustu novinek. A jednu z nich možná přinese už letošní Ježíšek. Když si mezi vánočními návštěvami, sledováním pohádek a hodováním nad tácy s cukrovím najdete chvíli, abyste k nám zavítali, budete součástí poslední velké premiéry tohoto roku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *