Přeskočit na obsah

Záchranný tým 2 v akci! Pusťte se do velké záchranářské akce!

Záchranný tým je legenda mezi obsluhovačkami. Postupně vám představujeme všechny díly a nyní jsme do naší oblíbené slevy „hra za 99 Kč“ poslali dvojku této vydařené hry. Pojďme se na ni podívat blíž!

image 26

Obsluhovačka trochu jinak

Tvůrci Záchranného týmu přišli se skvělým nápadem. Vzali populární žánr obsluhovaček a stavitelských her a trochu ho převrátili vzhůru nohama. Není třeba běhat po baru s drinky nebo stavět fantasy království – mnohem dobrodružnější je přece zachraňovat životy!

V Záchranném týmu budete v roli člena tohoto týmu čelit různým přírodním katastrofám. Vaším úkolem bude zachraňovat lidi uvězněné v troskách, ale také znovu budovat cesty i místní infrastrukturu včetně nemocnic, domů nebo obchodů.

Hra dokáže zabavit na dlouhé hodiny, přináší bezchybnou hratelnost a dobrou grafiku. Zároveň pobaví především zajímavým nápadem, o kterém jsme tu už mluvili.

image 27

Už šest dílů – a všechny na jedné kolekci

Protože Záchranný tým patří k opravdu velmi populárním hrám, vytvořili jsme ze všech šesti dílů jednu kolekci, abychom vám poskytli možnost pořídit si je všechny na jednom místě. Je to skvělá kolekce pro celou rodinu – mohou u vás hrát děti, dospělí i senioři, a díky kolekci klidně každý svůj díl!

Kromě toho jsme ji pro vás přichystali také na kolekci K, která sdružuje 25 oblíbených her různých žánrů.

Nezapomeňte na to, že když dáváme hry na kolekci, vždy jsou tam pro vás za výhodnější cenu. Byla by škoda je kupovat za draho, když je můžete mít na kolekci za pár korun, co říkáte?

image 28

Na pár dnů za 99 Kč

Vraťme se ale ke druhému dílu Záchranného týmu. Právě nyní ho najdete v našem e-shopu jen za 99 Kč. Akce potrvá jen pár dnů, tak neváhejte, ať ji nepromeškáte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *