Přeskočit na obsah

Vybudujte si život plný luxusu!

Originální obsluhovačka vám umožní vybudovat si svůj ideální život. Začnete od nuly, ale postupně se propracujete mezi smetánku svého města!

cesta rec

Každý touží po úspěchu

Cesta k úspěchu je hra, která vám dovolí prožít svůj velký životní úspěch. Přijdete do nového města, kde nemáte nic kromě jednoho pokoje v laciném ubytování, a nemůžete si dovolit nic jiného než večeři v levném fast foodu. Tím, že se budete vzdělávat, nacházet si nové práce a zlepšovat si svou kariéru se úroveň vašeho života však začne posouvat nahoru.

Brzy už si budete moci dovolit kupovat si exotické domácí mazlíčky, vybavovat si svůj apartmán podle svého vkusu nebo si ve volném čase užívat. A když se budete dál snažit, dostanete se ještě víc!

cesta 4 1
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Netradiční obsluhovačka

Zatímco v běžné obsluhovačce se musíte starat třeba o svou restauraci nebo farmu či zoo, tady Cesta k úspěchu vám dá na starosti celý váš život.

Musíte si zajistit bydlení a práci, kterou si vyděláte na jídlo a život. V práci si však také musíte zvyšovat kvalifikaci, abyste do smrti nemuseli pracovat jen jako brigádníci nebo mýt auta. Kromě toho je však také potřeba, abyste se chodili pravidelně najíst nebo spát. Pokud budete pravidelný režim podceňovat, nevyplatí se vám to třeba v práci, kde budete vydělávat méně peněz.

Hra je postavená na komplexním systému, kdy vám (tak jako v běžném životě) vznikají potřeby, které se vy snažíte různými způsoby uspokojovat.

cesta 1
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Kouzlo možnosti

Cesta k úspěchu je specifická také tím, že vám dává neuvěřitelné množství možností. Hned na začátku si můžete vybrat, zda budete hrát za ženu či za muže a zvolit si, jak bude vaše postava vypadat.

V průběhu hry jste vy tím, kdo si volí, jak se bude život vaší postavy vyvíjet. Vybíráte si, do jaké práce budete chodit a jakou si vypracujete kariéru. Máte na výběr z neuvěřitelných 42 druhů prací, přičemž řadu z nich budete moci vyzkoušet a pak se přesunout do jiné.

cesta 6
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Podobně si také vybavujete svůj byt nábytkem, na který si postupně vyděláte peníze, nebo si kupujete domácí mazlíčky. Začnete třeba u obligátní kočky či psa, ale nakonec přejdete k exotickým zvířatům, jaká si mohou dovolit jen boháči.

Budete samozřejmě navštěvovat i různá kulturní a zábavní místa. A výběr je stále na vás.

Tohle je zřejmě největší devíza hry. Máte totiž opravdovou možnost výběru a jste to vy, kdo hru ovládá a určuje její směr. I proto je ve svém žánru dost unikátní.

cesta 5
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Starší, ale funkční grafika

I z obrázků v tomto článků můžete vidět, že hra má spíše starší grafiku. Je jednoduchá a působí tak trochu zašle. Nejvíc je to vidět třeba na vizualizaci restaurace – nahoře „bistro“, dole zajímavý výběr toho, co si chcete dát, jenže uprostřed je prázdný nevyužitý prostor.

Samozřejmě že s moderní a nápaditou grafikou by hra byla ještě zábavnější. Nicméně tak, jak je grafika navržená, je plně funkční. K tomu, aby hra fungovala, nic víc nepotřebuje.

Je tedy otázka, jak moc jste nároční a co od her očekáváte. Žádných krásných a supermoderně vyvedených lokací se tu nedočkáte, ale dobrou hru si zahrajete i navzdory tomu.

cesta 3 1
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Velmi dobrá hratelnost

Přestože se na začátku herní systém může zdát poněkud komplikovaný, velmi rychle do něj proniknete. A to i díky nápovědě a tipům jak na to, které vám hra poskytuje. Brzy se zapracujete a pak už budete hru ovládat jen intuitivně a podle toho, kam chcete, aby se váš herní život ubíral.

Jako reálný život

Hra je opravdu silná v imitaci běžného života. Kromě toho, že se musíte stravovat a chodit spát, tu také potkáváte řadu přátel. S některými z nich soutěžíte ve výzvách (třeba kdo vydělá víc peněz), jiní vám přinášejí nové životní příležitosti. Když se například potkáte a spřátelíte se známým hercem, brzy dostanete nabídku od filmu. Buďte ve střehu, v téhle hře můžete kdykoli dostat životní nabídku!

cesta 7
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Po zvukové stránce žádná sláva

U těch dobrých obsluhovaček jsme zvyklí na super rytmickou hudbu, která hraní doprovází. Toho se bohužel u Cesty k úspěchy nedočkáme. Hra má silně ozvučená některá tlačítka, na která když kliknete, ozve se zvuk „kliku“. V případě, že jste na herní mapě, slyšíte zvuky města – auta, křik ptáků apod. A to je vlastně vše. Na tomhle by chtělo rozhodně zapracovat.

Hra vhodná pro celou rodinu

Výhodou obsluhovaček obvykle je, že je mohou bez potíží hrát všechny věkové kategorie. To platí i pro Cestu k úspěchu. Malé děti ji zvládnou a bude je bavit, protože si v ní budou „hrát na dospělé“. Starší hráči si zase u hry krásně odpočinou a možná si budou moct splnit své tajné sny.

image 52
Cesta k úspěchu

Cestu k úspěchu naleznete na kolekci 43 her

Pokud si chcete Cestu k úspěchu pořídit opravdu výhodně, doporučujeme vaší pozornosti naši vánoční kolekci na které ji najdete. A nejen ji, ale dalších 42 her různých žánrů.

Jestli máte v plánu koupit si Cestu k úspěchu samostatně, pak nezapomeňte, že do 23. prosince ji máme jen za 119 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *