Přeskočit na obsah

Už jste to slyšeli?! Blesková nedělní sleva neuvěřitelně zlevní celou ságu Pán počasí!

Jen dnes! Taková jsou pravidla bleskové slevy. Od dnešního rána do půlnoci bude v nabídce na e-shopu Špidla populární kolekce Pán počasí jen za 500 Kč. Sedm dílů stavitelských příběhových obsluhovaček tak získáte doslova za pár korun!

image 61

Pán počasí – legenda mezi obsluhovačkami

První díl Pána počasí způsobil pořádný rozruch. K žánru obsluhovaček se totiž postavil úplně jinak. Žádné pobíhání po baru, ale rovnou budování celého světa.

Rozdáváte pracovníkům úkoly, aby pracovali na zlepšení podmínek ve vaší říši. Budou odstraňovat popadané stromy z cest, pěstovat plodiny, budovat mlýny a sýpky i bojovat s nepřáteli. Díky vaší pilné práci bude vaše říše vzkvétat.

Hry mají svůj příběh a často je nějaký mikroděj součástí každého levelu. Stavitelské hry mají dynamiku a jen těžko se od nich dá odtrhnout.

image 62

Ovládejte počasí na sedmidílné kolekci!

U nás vyšlo už sedm dílů. Odpíchnete se od prvního a následně budete pokračovat až k tomu nejnovějšímu, který patří mezi nejmodernější hry v naší nabídce.

Pán počasí nabízí oproti jiným podobným hrám ještě jednu specialitku: ovládáte tu totiž počasí. To, jestli dozraje obilí pro váš lid, tak bude záviset na vašich magických schopnostech. Pošlete vítr, když bude v údolí ležet mlha, nebo slunce, aby vysušilo bažiny, přes které se potřebujete dostat.

Schopnost ovládat počasí vám vládu nad říší může zjednodušit, ale musíte se s ní naučit správně pracovat!

image 63

Jen dnes za pět stovek!

Jen do dnešní půlnoci najdete v našem e-shopu celou ságu Pán počasí za pět set korun. Jde o sedm dílů, takže rozpočítáno na jednotlivé hry je dostanete doslova za pár korun.

Takhle exkluzivní akci je třeba využít! Jděte do toho a prožijte sedm stavitelských příběhů Pán počasí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *