Těšíte se na další Farm Frenzy? Přichází Doba ledová!

Založit farmu v době ledové rozhodně není žádná legrace… Nebo ano? Jistěže ano! Pokud se ta farma jmenuje Frenzy a budete na ní chovat tučňáky a mamuty, nemůže to být nuda! Farm Frenzy 3 přináší další tematicky zaměřenou hru a vy si díky ní můžete užít zasněženou atmosféru doby ledové.

ice sleva

Kam nás Farm Frenzy 3 zavede tentokrát?

Do Doby ledové. A to doslova. Všude kolem vládne jenom sníh a mráz a je zatraceně těžké si představit, že by v tomhle bohem zapomenutém arktickém koutě mohl fungovat nějaký statek. Tedy do chvíle, než si uvědomíte, že můžete chovat tučňáky. Z jejich vajec se dají vyrábět dorty a z ozdobného peří tučňáka císařského zase vyrábět ozdoby a oděvy. A to už vypadá na slušný podnikatelský plán, ne? A co teprve když zjistíte, že můžete chovat i mamuty.

ice 6 1

Tři věci, na které těšit

1) Báječná zasněžená atmosféra. Pokud jste hráli předchozí díly Farm Frenzy, možná už vás trošku nudily – slepice, krávy, všude samé sluníčko. Doba ledová, to je jiná! Všude sníh, mráz a ledové kry. Místo slepic tučňáci a místo krav mamuti.

ice 4

2) Oblékání medvědů do svetrů. To se totiž bude opravdu dít. Zatímco v jiných dílech jste šelmy jenom chytali a prodávali do města, tady je budete oblékat do kostýmů a prodávat za mnohem vyšší sumy. Dočkáte se tak využití potenciálu dalšího ze zábavných prvků hry, které Farm Frenzy nabízí. Podobných překvapení však bude víc.

3) Více než sto levelů. Farm Frenzy 3 se obecně pyšní dlouhou dobou hraní a vysokým počtem levelů. To splňuje i Doba ledová. Budeme se posouvat od těch jednodušších úrovní, kde se chovají základní druhy zvířat a pracuje se se základními výrobky, až k těm náročnějším. Bude to pořádná jízda.

ice 2

Za okny horké léto a Farm Frenzy 3: Doba ledová se tak krásně hodí pro pocitové ochlazení. Namíchejte si ledový drink, zapněte hru a pěkně v teple se ponořte do pořádně promrzlého farmářského dobrodružství. Protože nic se nevyrovná tomu, když si člověk může koupit vlastního mamuta.

image 70

Jak Dobu ledovou koupit

Máte dvě varianty. Buď si ji koupíte v elektronické distribuci samostatně – to má pro vás dvě výhody: zaprvé ji budete hrát hned po zaplacení, zadruhé je teď nyní v akci jen za 99 Kč.

Nebo si ji pořiďte na kolekci 25 her, kde najdete hned několik dalších dílů Farm Frenzy a spoustu dalších povedených her!

image 71

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *