Přeskočit na obsah

Speciální halloweenská sleva! Pojďte S duchy na nákupy!

duchove uvod

Přemýšleli jsme, jakou hru pro vás přichystat na Halloween a pak jsme na to kápli. Máte pro vás parádní obsluhovačku S duchy na nákupy! Přichystali jsme na ni speciální dušičkovou slevu a nabízíme vám ji v těchto dnech za výhodnou cenu!

duchove halloween

Prodávejte duchům!

Na začátku hry dostanete práci v obchodním domě, kam chodí o půlnoci nakupovat duchové. Kupují si běžné věci – třeba ovoce a zeleninu – ale přece jen jsou to strašidla a nechcete je naštvat, a tak se musíte snažit, aby bylo zboží vždy doplněné, obchod vždy uklizený a aby vaši zákazníci odcházeli co nejvíc spokojení. A pozor: ne všichni jsou spořádaní strašidelní občané – někteří budou chtít i krást nebo dělat nepořádek a na ty si budete muset počíhat!

Potkáte tu duchy, strašidla, pirátku i supermana. Vaším šéfem bude kdo jiný než halloweenská dýně. Zkrátka a dobře ponoříte se do halloweenské atmosféry a především za temných večerů ve ztichlém bytě si ji budete moci užít plnými doušky.

duchove 1
Obrázek ze hry S duchy na nákupy

Skvělá hra pro celou rodinu na sychravé večery

Obsluhovačky jsou skvělé hry v tom, že se obvykle hodí pro děti i dospělé. Můžete si tak hru pořídit domů a několikanásobně ji využít. Užijí si ji děti i dospělí a můžete doma třeba soutěžit, kdo dokáže který level zvládnout na co nejvíce bodů. Je to zkrátka zábava pro celou rodinu.

Přestože ve hře budete potkávat duchy a strašidla, není hra nijak strašidelná, takže se nemusíte bát pustit ji i malým dětem. Duchové jsou zde zábavné postavičky, se kterými bude radost hrát!

duchove 7
Obrázek ze hry S duchy na nákupy

Co můžete od hry očekávat?

  • Klasická obsluhovačka
  • Zábavná grafika
  • 100 levelů
  • 5 různých obchodů, tj. různá herní prostředí
  • Možnost vylepšovat vybavení obchodů
duchove 8
Obrázek ze hry S duchy na nákupy

Halloweenská obsluhovačka jen za 119 Kč!

V období Halloweenu jsme pro vás nachystali slevu na tematickou hru – S duchy na nákupy! Díky ní si můžete zařídit zábavu pro celou rodinu na celé sychravé večery jen za 119 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *