Slevu na Pána počasí odvane vítr

kralovstvi konec

Nic netrvá věčně a sleva na dvojku Pána počasí také ne. Během dnešního dne akce skončí, tak si pospěšte, ať ji stihnete využít.

kralovstvi final

Dvojka Skryté království je konečně v prodeji!

Chvíli trvalo, než se podařilo dostat do naší nabídky druhý a třetí díl Pána počasí. Teď už je však tato dvojice mezi hrami, které si u nás můžete zahrát.

Jde o velmi povedené stavitelské obsluhovačky s fantasy motivy, z nichž nejsilnější je ten, že ve hře můžete pomocí magických artefaktů ovládat počasí – a to vážně hodně pomůže, když máte vybudovat novou říši.

image 43
Pán počasí 2 – Skryté království

Kolekce 25 her

Dvojku i trojku Pána počasí najdete na naší kolekci 25 her. Tam najdete celé hledačkové série, zábavné hry pro děti, obsluhovačky i další žánry. Kolekce je sestavená tak, aby odpovídala zájmům a potřebám všech věkových skupin, takže je skvělá pro celou rodinu. Třeba jako společný vánoční dárek!

image 44
Kolekce 25 her

Dnes naposledy za 119 Kč!

Pokud si chcete Skryté království koupit samostatně, využijte dnes poslední šanci získat ho za 119 Kč. Běžná cena je 169 Kč a byla by škoda, kdybyste akci propásli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bistro u Amélie – Duch VánocBistro u Amélie – Duch Vánoc

Amálka je zpět a znovu to roztočí jako šikovná servírka ve svých bistrech a restauracích! Nalaďte se na poklidnou atmosféru a pochyťte ducha Vánoc v této akční obsluhovačce. Zástupy hostů, jimž pořádně vyhládlo, obsloužíte ve třech různých bistrech, umístěných do útulného srubu, chladného lesa nebo honosného paláce. Každé z prostředí obsahuje 24 živých

Joy – Veselá farmářkaJoy – Veselá farmářka

Jaké to je starat se o mrkve, rajčata a spoustu další zeleniny? Nejprve ji zasadit, zalévat a po trpělivém čekání ji sklidit? Ve skutečnosti fuška, ale tady skvělá zábava na oddech! Najmete farmáře, pošlete je obhospodařovat pole a zpracovávat sklizenou úrodu, abyste ji mohli prodat na farmářských trzích nedočkavým zákazníkům. Hra