Premiéra originální obsluhovačky Taneční horečka je tady! I se slevou na celou kolekci!

Obsluhovačky někdy mívají tu nevýhodu, že jsou si velmi podobné a zkušené hráče už nemají čím překvapit. Ale to není případ Taneční horečky! Tahle hra si vybrala jako své téma taneční studio a vaším úkolem bude naučit lidi v Hollywoodu pořádně trsat! Jdete do toho?

Tanenci horecka 1

Konečně originální námět

Na první pohled u Taneční horečky zaujme její námět. Rozhodně tu nebudete běhat s tácem a roznášet sendviče – naopak vaším úkolem bude pobíhat kolem cvičících a tančících lidí a učit je, jak se stát skvělým tanečníkem. Čeká vás tu výuka různých tanečních stylů, ale také další přidružené aktivity, neboť tanečníci potřebují také pít, doplňovat vitamíny nebo třeba vyměňovat ručníky, protože při tanečních lekcích ve vašem studiu se rozhodně pořádně zapotí!

horecka 1
Obrázek ze hry Taneční horečka

Otevřete si vlastní taneční studio

Vést taneční lekce v Hollywoodu není je tak. Nestačí pronajmout si sál a začít učit lidi tančit. Jestli chcete mít úspěch a vydělávat, musíte klientům také poskytnout příslušný servis – třeba najmout maséra nebo pořídit ovocný bar, aby se tanečníci mohli během lekce osvěžit.

Čeká vás tu postupné vylepšování tanečního studia, přidávání nových tanců do nabídky a hlavně spousta obsluhovačkové zábavy!

horecka 4
horecka 4

Kolekce 10 her

V poslední době se tu málokdy objevovalo upozornění na naši multižánrovou kolekci 10 her. Najdete na ní skvělé moderní hledačky, zábavné obsluhovačky a další hry, včetně Taneční horečky. Kolekce je vhodná pro celou rodinu a může jít o skvělý vánoční dárek!

My vám ji navíc v souvislosti s promováním Taneční horečky dáme o 400 Kč levněji – stačí, když při objednání zadáte slevový kód TANECNI-HORECKA.

image 27

V nové akci je Taneční horečka jen za 99 Kč!

Taneční horečku nyní najdete v naší elektronické distribuci a abychom vám zpříjemnili předvánoční nákupy, zlevnili jsme ji na 99 Kč. Jde o krátkodobou akci, brzy se cena vrátí na standardních 169 Kč, byla by škoda výhodnou cenu prošvihnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *