Pán počasí si tentokrát bude užívat Královské prázdniny! A našim hráčům přinese slevu 2000 Kč!

Milujete stavitelskou obsluhovačkovou série Pán počasí tak jako my? Pak vám určitě udělá radost, že v naší nabídce se nově objevil již sedmý díl této série. Nese název Královské prázdniny a opět přináší hráčům mnoho novinek!

Pan pocasi 7 Kralovske prazdniny 1 1

Ovládejte počasí a užijte si stavění nové říše

Pán počasí je moudrý a statečný král. K tomu, aby jeho země žila v blahobytu, mu hodně pomáhá speciální schopnost: umí totiž ovládat počasí. Díky tomu se jeho poddaným dobře daří a jeho země vzkvétá.

Naučte se i vy tento fígl a vyzkoušejte si, jaké to je budovat rozsáhlou říši a vládnout jí. Budete potřebovat poroučet slunci, mlhám a samozřejmě i větru a dešti, abyste dosáhli svých cílů, ale to nebude stačit: jsou tu i nepřátelé, kteří vám stojí v cestě, nebo třeba nutnost získat poklady a artefakty do vašeho držení.

Pán počasí přináší i mnoho nového – součástí hry jsou třeba i zajímavé minihry. Bonusem je i krásná grafika, která se neustále proměňuje a pokaždé pro vás má schované nějaké to překvapení.

prazdniny 1
Obrázek ze hry Pán počasí 7

Speciální sleva 2000 na kolekci 43 her!

Protože je Pán počasí opravdu mocný vládce, vyčaroval pro vás také opravdu speciální slevu. Na naši nejrozsáhlejší kolekci 43 her najdete hry všech žánrů, celé série nebo hry z populárních sérií. Vzhledem k tomu, že je tam opravdu 43 her, vydrží vám tahle kolekce opravdu dlouho!

A teď to nejlepší. Když použijete speciální kód, který pro vás Pán počasí vymyslel 5580995C8BEE ,tak se vám kolekce zlevní o neuvěřitelné 2000 Kč.

Tato akce platí do půlnoci 15.10.

Co kdybyste si tak třeba s předstihem zajistili obří dárek k Vánocům?

image 8
Kolekce 43

Všechny díly na jednom místě? Samozřejmě

Věnujte svou pozornost celé kolekci Pán počasí. Najdete na ní hned sedm her z této série, a kolekce vám tak nabídce desítky hodin neuvěřitelně chytlavé zábavy. Každý díl je něčím jiným a každý z nich vám přinese nové herní zážitky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *