Přeskočit na obsah

Otevřete si u nás překrásný Módní salón!

Otevřít si vlastní butik a vnést do ulici dokonalé módní kreace – právě tohle můžete zažít ve hře Módní salón. Vaši zákazníci jsou nároční milovníci módy a vy jim budete šít na míru. Připravte se – móda je tvrdý, ale krásný byznys!

Modni salon 1

Krásné oděvy, zajímaví zákazníci a střídání ročních období!

Módní salón je obsluhovačka, která má všechno a možná i něco navíc!

V zhruba padesátce levelů vás čeká obsluhování mnoha zákazníků, kteří přicházejí s konkrétními představami – chtějí šaty, trička, kalhoty, brýle, doplňky, ale někdy si u vás také rádi dají kávu nebo ocení nějaký ten dáreček.

Ve hře se střídají roční období a podle toho se mění i nabídka vašeho butiku, v každém roční období tak budete nabízet zbrusu novou kolekci.

moda 5
Obrázek ze hry Módní salón

Jako bonus navíc můžete pravidelně převlékat hlavní postavu a i jejím prostřednictvím tak ukazovat, jak má vypadat ta pravá móda. Obléknete si ji podle vlastní nálady nebo vkusu a v dalším levelu už zase může mít na sobě úplně jinou kreaci! A to samé platí i o vybavení butiku – nejde jenom o to mít ty nejlepší modely, krásné musí být i prostředí, v němž je budete prodávat!

moda 1 1
Obrázek ze hry Módní salón

Prozkoumejte také kolekci 25 her

Na kolekci 25 her najdete hned několik různých herních žánrů, a můžete si hry tak vybírat třeba podle aktuální nálady. Čekají vás tu hledačky, spojovačky, ale také obsluhovačky – a mezi nimi dnes zmiňovaný Módní salón.

Připravili jsme pro vás speciální slevový kód C5FD23A1CDEC. Když ho použijete při objednávce kolekce, dostanete automaticky slevu 500 Kč!

image 5

Módní salón jen za 99 Kč

Jestliže budete objednávat Módní salón samostatně v elektronické distribuci, pak byste tak měli učinit právě v těchto dnech – ze 169 Kč jsme ho totiž zlevnili na 99 Kč. V této akci se však hry pravidelně střídají, a tak je tato výhodná cena jen dočasná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *