Přeskočit na obsah

Na polích se už sklízí, ale u nás se farmaří celý rok! Vyzkoušejte Joy – Veselou farmářku

Joy – Veselá farmářka je oddechová farmářská hra z žánru obsluhovaček, která vás dokáže dokonale dostat do pohody. Tak už na nic nečekejte a pusťte se do hraní – vaše pole a zahrady čekají!

Joy vesela farmarka 1

Zas trochu jiná farmářská hra

Nejspíš znáte některé velmi rozšířené farmářské série, které patří dlouhodobě k velmi oblíbeným hrám. Nyní si však můžete vyzkoušet také méně obvyklou farmářskou hru.

Farmářka Joy začíná farmařit v městečku, které bylo pro ni tím vysněným. Čeká ji tu spousta tvrdé práce, ale naštěstí má kolem sebe spoustu sousedů, kteří od ní její produkty, třeba mrkve, rádi kupují.

Pozor si musí dávat snad jen na zloděje, kteří se občas připlíží, a chtějí jí její výdobytky ukrást. Jinak je ale její svět prozářený sluncem, příjemnou manuální prací a pohodou. Neváhejte a ponořte se do tohoto sluníčkového světa, uvidíte, že vám zpříjemní i vaše běžné dny!

joy 2 1
Obrázek ze hry Joy – Veselá farmářka

Více než 60 levelů!

Tato farmářská obsluhovačka nabízí více než šedesátku relaxačních levelů – svůj postup budete moci sledovat na mapě a je jen na vás, jestli dokážete u každé úrovně získat zlatý pohár!

image 32
Joy – Veselá farmářka

Omrkněte také kolekci 25 her

Joy – Veselou farmářku jsme pro vás také přichystali na oblíbené kolekci 25 her. Najdete tu hned několik dalších obsluhovaček, ale také hledačky, spojovačky či jiné herní žánry. Kupovat hry v kolekci je výhodnější, než když si je budete pořizovat samostatně.

A navíc máme nově dvě výhody! Zaprvé jsme kolekci 25 her vydali i elektronicky a zadruhé vám zaručujeme doručení zdarma!

image 31
Kolekce 25 her

Joy – Veselá farmářka za 99 Kč!

Pokud si chcete pořídit pouze farmářskou hru Joy – Veselá farmářka, pak ji právě nyní najdete u nás v e-shopu jen za 99 Kč. I tato hra je distribuována digitálně a doručíme vám ji zdarma. Jak dlouho bude slevová akce ještě trvat, uvidíte na stránce hry v okně s odpočtem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *