Přeskočit na obsah

Konečně zase jednou originální obsluhovačka!

Taneční horečka je zajímavá obsluhovačka, která se vydala neobvyklým směrem a neprošlapanou cestou. V obsluhovačkách nemusíte vždy jen vlastnit bar nebo restauraci – poskytovat služby můžete zákazníkům třeba i v tanečním studiu.

Tanenci horecka 2

Otevřít si taneční studio v Holywoodu?

Přesně takový nápad budete mít v této hře. Budete začínat jen se dvěma či třemi volnými místy pro tanečníky, postupně však budete svůj podnik rozšiřovat a přidávat také další služby.

Nejenže k vám budou chodit lidé tančit, potřebují také doplňovat tekutiny a vitamíny, určitě ocení suché a nahřáté ručníky anebo využijí služeb maséra či fyzioterapeuta.

To všechno pro ně nachystáte a čím víc kvalitních služeb budete potřebovat, tím budete úspěšnější a budete více vydělávat.

horecka 1 1
Obrázek ze hry Taneční horečka

Jak se hraje Taneční horečka?

Je to jednoduché, herní systém se podobá jiným obsluhovačkám. Na začátku dostanete úkoly, které musíte během levelu splnit. Přijde k vám do studia klient, kterého musíte umístit na vhodné taneční místo. Je ideální, pokud se vám podaří klienta s konkrétní barvou (třeba modrou) umístit na stejnobarevné taneční místo.

I během tréninku budou tanečníci potřebovat další služby, takže budete kolem nich pobíhat a nosit jim třeba ovoce z ovocného baru, který jste vybudovali, nápoje z automatu nebo čisté ručníky. Už jsme zmiňovali i to, že později najmete třeba také maséra – i on se bude moct vašim klientům na váš rozkaz věnovat.

Když splníte všechny úkoly kvalitně a v dobrém čase, budete na závěr levelu oceněni.

Za vydělané peníze pak můžete nejen rozšiřovat své studio, ale také ho vylepšovat (třeba koupit větší reproduktory, aby tu hudba zněla lépe) nebo přidávat schopnosti své postavě, která bude například za nakoupený bonus rychleji běhat.

horecka 6
Obrázek ze hry Taneční horečka

Velkou výhodou je originalita

Po vizuální stránce nepatří Taneční horečka ke hrám, ze kterých byste si sedli na zadek. Snaží se být především funkční, na nějaké grafické kudrlinky si příliš nehraje. Ničemu to ale nevadí, protože hru drží vysoko originální námět, který se zároveň promítá i do grafiky.

Ve hře najdete jakési matrace nebo zkrátka vyznačená místa pro tančení, po stranách studia jsou po tom zmiňované doprovodné služby. I když má hra nižší rozlišení a některé věci jsou spíše menší, všechno je dostatečně jasně ztvárněno, aby bylo zřejmé, co která věc představuje.

V horní části potom přehledně vidíte, kolik peněz už jste vydělali a kolik času vám zbývá do konce levelu.

Dobře autoři pojali samotné tancování – někdy sice vypadá spíše jako cviky nebo skákání na trampolínách, nicméně tanečníci evidentně tancují v různých stylech a některé tance postupně přidáváte do nabídky. To je dobře, protože kdyby všechny postavičky poskakovaly stejně, ztratila by hra něco na svém kouzle.

horecka 5
Obrázek ze hry Taneční horečka

Postup po pěkné herní mapě

Po grafické stránce se vydařila herní mapa postupu, jež se načte po každém úspěšně zvládnutém levelu. Hned na začátku hry tak na mapě můžete vidět, že postupně vystřídáte hned několik tanečních studií – byznys se přece musí rozšiřovat a bylo by škoda zůstávat jen u jednoho podniku, když si jich můžete otevřít více!

horecka 4 1
Obrázek ze hry Taneční horečka

Skvělá hra pro celou rodinu

Taneční horečka patří mezi ty hry, které mohou hrát úplně všichni členové rodiny. Bude bavit seniory, pracující dospělí členové rodiny si u ní skvěle vyčistí hlavu a děti si u ní užijí spoustu zábavy.

Hra má dobrou hratelnost, která nikde nedrhne. Všechno se naučíte na pár kliků a poté už si užíváte ničím nerušenou zábavu.

Taneční horečka má spíše oddechový charakter, nejde o žádnou náročnou adrenalinovou výzvu, zkrátka si k ní můžete sednout a v klidu si odpočinout u dobře promyšlené hry!

image 28
Taneční horečka

Hra v dvojnásobné akci!

Hru jsme pro vás přichystali hned v několika akcích. Stále ještě ji můžete mít za výhodnou cenu 99 Kč.

Zároveň jsme připravili zajímavou slevu 400 Kč na multižánrovou kolekci 10 her – stačí při objednávce do políčka pro slevový kupón zadat heslo TANEČNÍ-HORECKA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *