Je to hledačka nebo obsluhovačka? Labužníkův ráj se vrací se Zvířecím apetitem!

Inovace žánrů nás vždycky potěší. I proto jsme do své nabídky zařadili hru Labužníkův ráj, která kombinuje populární hledačky se stejně populárními obsluhovačkami. Nyní přichází druhý díl této série a je ještě lepší než ten první!

image

Zvířecí apetit

Jaké to je ze dne na den vylétnout ze zlaté klece – bez jediného halíře? To zjistí hlavní hrdinka hry Labužníkův ráj – Zvířecí apetit. Bohatý otec jí totiž zablokuje všechny platební karty a ona se musí vrhnout do vlastního podnikání.

Je to holka šikovná, a tak se pustí rovnou do velkolepých plánů. Začne u obyčejné restaurace, ale brzy se její byznys rozšíří do celého města.

labuznik 7

Unikátní kombinace hledačky s obsluhovačkou

Takhle od pohledu vás napadne, že to bude další restaurační obsluhovačka. Není to ale pravda! Hra má v sobě zabudované velmi silné prvky hledačky. Jakmile totiž nějaký zákazník překročí váš práh, rozkliknete si jeho objednávku a všechny věci, které jsou pro recept potřeba, musíte v kuchyni nejprve nalézt!

labuznik 4

Jakmile najdete všechny suroviny, recept se zkompletuje a vy můžete zákazníka obsloužit a zkasírovat.

Z vydělaných peněz potom budete budovat své impérium – ze zarostlého, špinavého a ošuntělého místa postupně vytvoříte plácek plný dobrého jídla a zábavy. A pozor! Mimo jiné tu vybudujete i výběh pro zebry!

Hra je přeložená do češtiny, provází ji příběh s kvalitní animací a po celou dobu si můžete užívat propracovanou grafiku.

image 1

Jen za 99 Kč!

Labužníkův ráj – Zvířecí apetit najdete v naší nabídce nyní jen za 99 Kč. Doporučujeme vám k němu přihodit také první díl Labužníkův ráj, ať máte zábavu rovnou dvojnásobnou!

A kdybyste své zážitky chtěli více než čtyřicetinásobně větší, pak vám doporučujeme naši kolekci 43 her, na které najdete desítky vydařených her různých žánrů – a za skvělé ceny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *