Přeskočit na obsah

Chyběla vám Farm Frenzy? Nový díl vás vezme na Madagaskar!

madagaskar8 1

Jste milovníci farmářských her ze stáje Farm Frenzy? Pak vám jistě udělá radost, že jsme vám nově přinesli další dobrodružství – tentokrát se v něm podíváme na exotický Madagaskar. A ještě víc vás snad potěší, že nyní ji můžete dostat jen za 99 Kč!

madagaskar uvod

Nový farmářský příběh

Na začátku příběhu se dozvíme, že Scarlett, která je hlavní hrdinkou většiny Farm Frenzy, chce pomáhat s farmařením na Madagaskaru. Kvůli nedostatku peněz tu totiž mnoho zvířat v rezervaci trápí nemoci.

Scarlett (a spolu s ní vy!) se pustí do farmaření a vydělá peníze na záchranu zvířat!

madagaskar3
Farm Frenzy 3: Madagaskar

Stará dobrá známá Farm Frenzy

Nejnovější generace těchto her vychytala většinu chyb ze starších verzí a každá novinka je tak obvykle zárukou velmi dobré herní zábavy.

Vybudujte si svoji farmu, nakupte stovky zvířat a vyrobte a prodejte tisíce výrobků. Užijte si příběh a zábavnou grafiku!

madagaskar 1
Farm Frenzy 3: Madagaskar

Hra u nás vyšla na kolekci 43 her

Na konci loňského roku jsme vypustili megakolekci 43 her, na které se objevilo hned několik nových dílů ze série Farm Frenzy. Madagascar je jednou z nich. Na kolekcích jsou hry extrémně zlevněné a právě zde je získáte za opravdu nejvýhodnější cenu. Dokonce ještě laciněji, než když ji pořídíte ve slevě. Navíc kolekce nyní vydáváme ve dvou verzích – klasicky na DVD, ale také elektronicky, takže si ji nyní mohou pořídit i ti hráči, kteří nemají mechaniku na přehrávání.

image 14
Kolekce 43 her

Výhody Farm Frenzy Madagascar!

  • Hra z nové generace série
  • Exotické prostředí
  • Zábavná grafika
  • Dlouhá doba hraní
  • Hra je vhodná i pro děti
  • Ověřená značka
image 15
Farm Frenzy 3: Madagascar

Nová Farm Frenzy za necelou stovku!

Pokud si budete pořizovat Farm Frenzy 3: Madagaskar samostatně, pak využijte naši nejnovější akci. Právě v těchto dnech ji totiž máme jen za 99 Kč. Když překliknete na stránku hry, uvidíte vedle ceny odpočet označující, jak dlouho sleva ještě potrvá. Tak ať ji nepromeškáte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *