Přeskočit na obsah

Chcete se stát záchranářem? Zahrajte si naši obsluhovačku Záchranný tým!

Stavitelskou obsluhovačku Záchranný tým milují všichni hráči bez rozdílu. Nyní máme debutový díl ve speciální slevě a můžete ho získat jen za 99 Kč. Tak co – pustíte se do zachraňování životů?

image 25 7

Obsluhovačka s posláním

Záchranný tým rozhodně není obyčejná obsluhovačka. Zapomeňte na nějaké pobíhání s tácem a drinky po place, tady budete zachraňovat životy.

Záchranný tým se vydává do míst stižených katastrofou. Jeho úkolem je vysvobozovat lidi ze závalů, zachraňovat je, ale také opravovat rozbitou infrastrukturu a budovat nové stavby, které nám se záchrannými akcemi pomohou.

A vy budete tomuto týmu velet!

image 9

Šedesát skvělých úrovní

Hra vás chytne hned na začátku a nepustí. Takže jistě oceníte, že nabízí nějakých šest desítek úrovní. V nich budete rychlým klikáním rozdávat úkoly záchranářům i budovat rozbitá města.

Jde o oblíbený žánr stavitelské obsluhovačky, která kombinuje „obsluhování“ s budováním světa. Hra vyžaduje po svých hráčích rychlost, ale také strategické uvažování. Nabízí kvalitní grafiku, rozsáhlý herní svět i proměnlivé herní prostředí. Součástí jsou i příběhové sekvence, které dokreslují atmosféru.

Záchranný tým 1 u nás vyšel přeložený do češtiny a je to hra vhodná pro celou rodinu, užijí si ji malí hráči i dospělí.

image 10

Nyní jen za 99 Kč

Jestli vám jednička Záchranného týmu chybí ve sbírce, pak máte právě teď příležitost ji tam výhodně doplnit. V naší nabídce je totiž jen za 99 Kč. Jak dlouho akce potrvá, uvidíte na odpočtu na stránce hry. Čas běží!

image 11

Hned na dvou kolekcích

Záchranný tým 1 u nás samozřejmě najdete na kolekci celé ságy, která má souhrnný název Záchranný tým. Vyšlo u nás už šest dílů a všechny jsou právě na této kolekci!

Kromě toho jsme ji vydali také na kolekci 15 her, kde ji najdete vedle dalších oblíbených her různých žánrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *