Přeskočit na obsah

12 úkolů pro Herkula 6 – Poprask na Olympu – Sběratelská edice

 
 

 
 
Na Olympu se strhl poplach! Zeus neočekávaně opustil bájný vrchol, a to nevěstí nic dobrého. Kam tak náhle zmizel? Vše nasvědčuje tomu, že byl sám velký Zeus unesen. Herkules a Megara se tak rázem ocitají v příběhu plném napětí a dobrodružství. Příběhu napínavém jako detektivka, kde postupně odhalujete jednu záhadu za druhou.
Bájný hrdina vyráží se svou ženou na společnou cestu, aby přišli celé podivné záhadě na kloub. A nebude to snadné. Jejich putování vede přes zasněžené vrcholky hor, hluboké vody i rozžhavenou sopku. Pátrání po pánu Olympu bude po celém světě!
Zažijeme mnohá nečekaná i veselá dobrodružství. Pomozte Herkulovi a Megaře na jejich nebezpečném putování a zachraňte spolu s nimi toho největšího, Dia. Čeká vás překvapivé řešení záhady vskutku detektivní! Budete se bavit, a věřte nám, že veeeeelmi dlouho!
 
A co přináší sběratelská edice hry?

Ohromující grafiku a neobvyklý příběh založený na starověkých mýtech,
Překvapivé, možná až šokující rozuzlení Diova tajemného zmizení,
5 bonusových úrovní a 1 extra navíc,
Úrovně v tropech, sopce i pod vodou,
Jedinečné úkoly pro dovedné hráče,
Český dabing,
Strategický průvodce s přehlednou grafikou ukáže postup všemi úrovněmi a navíc prozradí i zvláštní taktické triky a na co si dát v konkrétní úrovni pozor.

 
 
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *