Přeskočit na obsah

Planeta Země je v ohrožení! Máte dost fištrónu, abyste ji zachránili?

Tak to konečně přišlo. Na naši planetu zaútočili mimozemšťané. Existuje však šance, že ji ještě dokážeme zachránit. Musíte ale projevit opravdu hodně inteligence a logického uvažování, abyste odkázali připravit pozemskou vesmírnou flotilu na souboj s vyvinutou mimozemskou civilizací! Jdete do toho?

chytrolin sleva

Chytrolín – Hvězdný konflikt

Jde o klasickou logickou hru. Na začátku máte například magnetickou minu, kterou musíte nějakým způsobem dostat do bedny v jiné části herního pole. Pokud využijete systém létajících plošin, dřevěných prken, zrcadel, laserů a výbušnin, podaří se vám minu dostat tam, kam potřebujete.

Úkoly se budou s každým levelem ztěžovat a jen ti nejbystřejší dokážou dojít až na konec a stát se nadějí pro lidstvo.

chytrolini 2

Získejte ve vesmírné flotile tu nejvyšší hodnost

Začínáte jako prostý vojín, ale jak se budete posouvat levely dál a dál, bude vaše hodnost a také respekt, který ve vesmírné armádě pozemšťanů máte, stoupat. Brzy se tak vypracujete na generála a pak možná získáte i nejvyšší titul: Obránce Země a Naděje lidstva.

Nebude to jednoduché, hra se hodí pro opravdové milovníky zapeklitých hlavolamů. S postupem času budou mít i ti nejchytřejší z vás co dělat, aby si s úkolem poradili!

chytrolini 7

Parádní sci-fi hra

Užijte si povedenou sci-fi logickou hru, která vás o tom, že bojujete ve vesmíru proti nepříteli přesvědčí i tematickou hudbou a vydařenou grafikou. Čekají vás desítky logických výzev a hodiny času stráveného ve vesmírné flotile!

image 27

Logická hra z naší nabídky jen za 99 Kč!

Chytrolín – Hvězdný konflikt jsou další hrou, kterou vám nabízíme jen za 99 Kč. Už dlouho jsme pro vás do akce neposlali žádnou logickou hru, a tak nyní padla volba právě na ni. Akce začíná právě dnes a potrvá do 19. srpna 2022. Hra je nově dostupná v elektronické distribuci, takže na její doručení nebudete muset čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *